Svatba v domově důchodců? Proč ne, tito dva vdovci jsou důkazem, že láska kvete v každém věku

Říká se, že nikdy není pozdě na to, abychom si našli ideálního partnera. A je to pravda! Jasným příkladem jsou John a Phyllis Cookovi. Johnovi je přesně 100 let a Phyllis 102, nedávno se vzali a jsou šťastnější než kdy jindy.

Láska se nedá naplánovat

John je veteránem z druhé světové války a svou lásku poznal v rezidenci Kingston pro seniory. Pár spolu chodil více jak rok, než se rozhodl do toho praštit. John a Phyllis brzy zjistili, že je mezi nimi silné pouto a rozumí si tak, jako s nikým jiným. „Abych byl upřímný, zamilovali jsme se. Ačkoli si mnoho lidí může myslet, že je to v našem věku trochu přehnané, je to tak. Prostě jsme se do sebe zamilovali.“

Svatba byla momentálním rozhodnutím

Když John a Phyllis plánovali svatbu, nebyli si zcela jistí, jaké mají vybrat datum, ale nakonec k překvapení svému i ostatních zjistili, že se u soudu mohou vzít klidně hned. Přesto, že to neměli původně v plánu, neváhali ani minutu a zpečetili svou lásku manželským slibem.

Pracovníci domova byli u vytržení z toho, že dva z obyvatel našli na tomto místě lásku a podělili se o příběh prostřednictvím sociálních sítí. Chtěli nám všem připomenout, že nikdy není pozdě najít toho pravého nebo tu pravou.

Každý plánuje zůstat ve svém pokoji, ale společně tráví spoustu času – chodí na procházky, neustále si něco vyprávějí a sdílejí každý moment svého života. Cookovi vypadají šťastnější než kdy jindy a podařilo se jim inspirovat tisíce lidí. I my jim přejeme šťastné a dlouhé manželství.

Sdílejte tento krásný příběh o tom, že láska kvete v každém věku. Nikdy není příliš pozdě.