Svatebčané se mylně obávali nejhoršího. Předstíraný útěk nevěsty byl jen začátkem nacvičeného překvapení

Co se děje, že nevěsta najednou během svatebního slibu odchází od oltáře a nechává tam stát ženicha samotného? Hostům se začínají honit hlavou zvláštní myšlenky, ale na útěk od oltáře jako z komediálních filmů to nevypadá. Co se ale děje, že nevěsta sestupuje po schůdcích a vzdaluje se?

Láska podněcuje kreativitu

Zamilovaný člověk udělá pro druhého vše, co může, aby dokázal svou výjimečnou lásku vůči němu. Láska dokáže zázraky a někdy podněcuje také kreativitu. Druhý se pak snaží svůj protějšek potěšit originálními nebo kreativními nápady. Být zamilovaný je krásný pocit, který může přinést mnoho dobra. Respekt a zbožňování jdou ruku v ruce, tím spíše, když jsou tyto pocity opětovány.

Když láska hory přenáší

Po zasnoubení si všechny páry přejí uspořádat tu nejkrásnější a nejromantičtější svatbu, která bude úžasnou vzpomínkou pro snoubence, ale také pro rodinu nebo přátele. Proto se při plánování berou v úvahu všechny okolnosti, jako místo, svatební šaty, zábava nebo seznam hostů. Snoubenci si proto vybírají nevšední místa pro svůj manželský slib. Brittany se rozhodla uspořádat velikou svatbu a připravit pro Evana překvapení, které mu dokáže její obrovskou lásku k němu. Doslova chtěla ukázat, že láska i hory přenáší. A to se jí povedlo výborně, ze začátku ale svatba probíhala v tradičním duchu, nic nenasvědčovalo tomu, že dojde k nějakému zvratu.

Zazněly tóny křesťanské hudby a vystoupila Brittany

Tohle opravdu nikdo nečekal, ve chvíli, kdy nevěsta dokončovala svůj svatební slib, který je běžnou součástí amerických obřadů, najednou poodstoupila od snoubence. Začala hrát hudba a Brittany začala „zpívat“ za pomoci znakové řeči, pro kterou mají s Evanem oba velikou slabost. Oba jsou vášnivými propagátory amerického znakového jazyka (ALS), který vyniká expresivními výrazy.

„Chvála Pánu“ rozněžnila všechny

„Chvála Pánu“, v originále „Praise the Lord“, od Natalie Grant a Laury Story byla vybrána záměrně pro svou důležitost, kterou pro Brittany a Evana má víra samotná, a hraje i roli v jejich vztahu. Překvapení ohromilo každého, protože Brittany kontaktovala pro tyto účely odborníka na znakovou řeč Nathana Robertse, se kterým si zdokonalila provedení jednotlivých znaků celé písně. Brittany tím chtěla ukázat svou lásku a oddanost k Evanovi, ale také inspirovat ostatní hosty, aby se naučili znakovou řeč a pomohli tím neslyšícím lidem. A měla opravdu úspěch, po jejím ztvárnění oblíbené křesťanské písně nezůstalo jediné oko suché. Evan byl dojatý a nadmíru šťastný, jeho nyní už žena, je to nejlepší, co jej mohlo v životě potkat!

Společný život vyžaduje respekt i překvapení

Brittany dokázala zprvu nemožné, a naučila se píseň jako nejlepší tlumočník znakového jazyka, čímž ohromila všechny přítomné, ale hlavně Evana, který sám je ve znakování velmi zdatný. Evan sám později přiznal, že tušil, že si nevěsta nějaké překvapení připravila, ale domníval se, že se jedná o výběr společné písně nebo předpokládal, že hudbu během obřadu bude hrát oblíbená kapela. Brittanino znakování na oblíbenou písničku jej ale dokonale odzbrojilo. Láska k Brittany jej zcela pohltila a nechal se nehledě na svatební hosty unést a slzy mu stékaly po tvářích.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Lifebuzz.com