Žena strávila svůj svatební den v nemocnici s alergickou reakcí. Příčina byla byla vskutku komická

Svatba by měla být jedním z nejdůležitějších dnů v životě muže a ženy. Nezapomenutelnou událostí, na kterou budou vzpomínat celý život. Christine Miller na svůj svatební den jistě nikdy nezapomene. Bohužel pro ni ne v dobrém slova smyslu. Strávila jej totiž v nemocnici poté, co dostala alergickou reakci na kytici uvázanou z květin ze své vlastní zahrady.

Svatební fotografie s oteklým obličejem

Svatební album je zpravidla plné fotek s usmívajícími se lidmi, nevěstou a ženichem. Christine má však na svatebních snímcích opuchlý obličej, pyžamo a zvěčněné prostředí nemocnice kvůli svědivé vyrážce všude po těle, včetně tváře.

Vyrážka po celém obličeji

Když si Christine ráno v den svatby myla obličej, zjistila v zrcadle, že je pokrytý svědivou vyrážkou. „Sice nejsem na nic alergická, ale hned mě napadlo, že to bude zřejmě nějaká alergická reakce, ale netušila jsem příčinu,“ vypráví Christine. Vzala si prášky na alergii a šla si ještě lehnout. Když se probudila, trápila ji šílená bolest.

Odmítala svatbu zrušit

„Porodila jsem tři děti, všechny přirozeně, ale tahle bolest byla ještě horší,“ dodává nevěsta. Přesto však nechtěla svatbu zrušit. Jenže její příznaky se rychle zhoršovaly, horečka stoupala a přepadla ji zimnice. Měla zarudlé oči, oteklý obličej posetý vyrážkou. Její stav ji nedovoloval pokračovat, musela být ihned převezena do nemocnice.

Příčinou byla svatební kytice

Jak se ukázalo, Christine se rozhodla uvázat si svatební kytici z květin na své zahradě. To se jí však stalo osudným. Jak jeden z komentujících poznamenal, příčinou alergické reakce mohla být jedovatá škumpa, která napadá sliznice, což Christine i potvrdila. Přesně to se jí stalo. Ačkoli se svatební den příliš nevydařil, nevěsta se ženichem společně překonali své „v dobrém i ve zlém“ a byli oddáni. To je to nejdůležitější.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Christine Miller, Zdroj: Womenshealthmag.com