Svatební menu influencerky sklízí posměch za maximální důraz na zdraví. Podávala se zelenina, jídlo bez laktózy, lepku i cukru

Svatba je kouzelný okamžik, kdy dva milující se lidé oslavují svou lásku obklopeni blízkými. Jedním z nejdůležitějších prvků této jedinečné akce je samozřejmě vynikající jídlo, na které svatebčané netrpělivě čekají. Tradiční svatební menu často zahrnuje oblíbená jídla, jako jsou klasické předkrmy, slané hlavní pokrmy a elegantní dezerty. Občas však v tento výjimečný den můžete narazit na trochu neobvyklý jídelníček, který vzbuzuje překvapení a zvědavost.

Osobitý styl menu

Někdy se nevěsta a ženich rozhodnou vnést do svého svatebního menu osobitý styl, prozkoumat různé světové kuchyně nebo podávat netradiční pokrmy, které odrážejí jejich individualitu a vkus. V tomto případě se na stolech objevilo pouze zdravé jídlo.

„Mnoho našich hostů trpí potravinovou intolerancí, takže naší prioritou bylo, aby se v tento výjimečný den všichni cítili dobře. Takže můžeme protančit celou noc,“ vysvětlila nevěsta.

Kulinářský zážitek

Během této jedinečné svatby se na stolech hostů objevily neobvyklé, ovšem chutné pokrmy. Nevěsta a ženich se rozhodli překvapit své hosty znamenitým menu, které zahrnovalo čerstvou zeleninu, ústřice a guacamole. Předkrm byl skutečným uměleckým dílem. Hosté byli obdarováni nakrájeným salátem z barevné zeleniny, který se podával na bezlepkovém chlebu.

Co se týče hlavního chodu, hosté si pochutnali na šťavnatém lososu. „Celou dobu jsme se cítili opravdu dobře. Nebyli jsme unavení ani podráždění. Jím každý den stejně, takže to, že to byla moje svatba, pro mě nebyl důvod, abych se cpala věcmi, ze kterých by mi bylo akorát tak zle,“ dodává nevěsta.

Dezertem, který hosté měli tu čest ochutnat, byl neobvyklý čokoládový dort-bez lepku, bez laktózy a bez cukru. Nevěsta se postarala o to, aby si tuto pochoutku mohl vychutnat každý bez ohledu na jakákoli dietní omezení. Na stolech byly dokonce pilulky proti nadýmání. Nevěsta a ženich vytvořili jedinečný kulinářský zážitek, který zdůraznil jejich osobní hodnoty a starost o zdraví a spokojenost svých blízkých.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: nypost.com