Tantra a Nuru masáž – aktuální situace v česku

Tantra a Nuru masáž znáte rozdíly?

Masáž je vždy uklidňující a uvolňující, ale co teprve erotické masáže, které zahrnují smyslné doteky masérky nebo maséra. Maséři a masérky znají a umí techniky, kterými vám mohou poskytnout duševní a fyzickou stimulaci, od jemného tření až po vzrušení, které proudí až do morku kostí. Mezi všemi masážemi stojí za zvláštní zmínku Nuru a Tantra. Obě masáže jsou erotické, ale mají odlišné cíle a techniky. Jak tedy rozeznat Nuru masáž od Tantry?

Nuru masáž je původem z Japonska, používá stejnojmenný speciální gel, který se aplikuje na tělo příjemce masáže. Tato masáž je celá o tření těla o tělo, přičemž jsou jak masérka, tak zákazník nazí. Masáž může, ale nemusí skončit vyvrcholením záleží na požadavku klienta. Cílem Nuru je vyvolat různé vjemy a emoce v těle, aby se příjemce po sezení cítil zcela bez stresu.

Během sezení vstoupí masérka do místnosti a svlékne se. Masáž začíná nalitím Nuru gelu na celé tělo masérky i na tělo příjemce. Nuru masérka pomalu začíná klouzat po těle klienta nahá pomocí paží, prsou, nohou a dalších částí těla. To v těle vyvolává ty nejdivočejší pocity. Masérka klouže různými masážními technikami po těle klienta nahoru a dolů. Pomocí rukou se dotýká erotogenních zón, aby je aktivovala. Klienti cítí nutkání dosáhnout vyvrcholení. Celkově je celý proces živě pohlcující a stimulující.

Tantra masáž je jednou z nejžhavějších masáží, která dnes převládá. To, co odlišuje tantru od ostatních masáží, je to, že člověka přenese za tělesné požitky. Duchovně spojuje člověka a spouští sexuální energii. Cílem není ejakulovat, ale ovládnout své nutkání a užít si energii, která tryská tělem.

Masérka se zaměřuje na energii a čakry k uvolnění člověka fyzicky i psychicky. Probouzí čakry, aby se příjemce hluboce spojil s jeho duší v naprosto bezpečném a nerušeném prostředí. Tantra je cestou k osvícení a masérka se stará o to, aby příjemce nakonec dosáhl maximálního potěšení. Zahrnuje různé prvky sexu a jógy, takže jedinec vstoupí do stavu podobného transu, kde neexistují žádné fyzické bariéry a obavy a problémy se zdají být nedbalé. Věnuje také pozornost penisu/vulvě klienta, aby jej sexuálně vzrušila a přenesla tuto energii do celého těla. Orgasmus není cílem. Před přesunem do erotogenních částí těla tantrický specialista eroticky masíruje hrudník/prsa, břicho, stehna, chodidla, zádové svaly klienta, aby aktivoval čakry. Tantrická masáž není dětská hra, proto vyžaduje odborníka, který má cit a znalost tantrických praktik.

To je základní rozdíl mezi tantrickou masáží a nuru masáží. Pokud chcete některou z těchto masáží vyzkoušet, nebojte se kontaktovat renomovanou masážní agenturu. Nikdy nezískáte profesionála, který vyniká v obou technikách.

Zdroj: Dobryprivat.cz