Tato zbraň proti vráskám vám dokáže ubrat až deset let. Můžete si ji vyrobit z pohodlí domova a a nebude vás stát téměř nic

V lékárně nebo drogerii můžete zakoupit spoustu omlazujících masek, ale nikdy přesně nevíte, co obsahuje a jak na ni bude reagovat vaše pleť. My vám dnes přinášíme recept na omlazující masku, kterou si snadno připravíte doma a věřte, že s výsledkem budete velmi spokojeni.

Ingredience:

  • Polovina banánu bez hnědých skvrn
  • 1 ČL mletého zázvoru nebo čerstvé šťávy
  • 2 lžičky kosmetického olivového oleje
  • 1 šlehaný vaječný bílek

Postup:

Rozdrťte banán vidličkou a přidejte zázvor a olivový olej. Pomocí vaječného bílku rozšlehejte masku do stavu tekutého krému.

Aplikujte tenkou vrstvu směsi na obličej, krk a dekolt. Nechte lehce zaschnout a naneste další 2 – 3 vrstvy. Poslední vrstvu nechte asi 10 – 15 minut působit. Poté smyjte masku teplou vodou a nakonec vše smyjte ještě studenou vodou. Na pleť aplikujte krém nebo sérum.

Účinek této masky můžete vidět okamžitě. Má ohromující tonizační a vyhlazující účinky, a to takové, že vám ubere na vzhledu až 10 let. Masku používejte jednorázově jako rychlou péči. Vytvořte si několik masek a opakujte proces každých 5 – 6 dní.

Omlaďte svou kůži a sdílejte recept mezi svými přáteli.

Zdroj: takprosto.cc