Tato žena měla už dost bydlení v drahém pronájmu, proto si navrhla a postavila svůj vlastní domek s minimálními náklady

Co všechno lze stihnout za jeden jediný rok? Ještě nedávno musela Michelle platit v přepočtu 33 000 korun měsíčně za pronájem malého domku v Oregonu. Protože nájemné bylo tak vysoké a její mzda nízká, nikdy by si nemohla našetřit dostatek peněz. Když její děti vyrostly a přestěhovaly se do vlastních příbytků, situace se pro ni změnila. Michelle se tak rozhodla, že její život potřebuje radikální změnu.

S několika málo financemi, které byla schopná ušetřit, začala stavět svůj vlastní dům. Výsledek by nejen umožnil snížit měsíční výdaje, ale také zahájit úsporu peněz do budoucna. Začala tím, že se připojila ke skupině Tiny House, organizaci, kde lidé staví své vlastní domky, aby mohli žít jednodušší a šetrnější život. Michelle se podařilo koupit malý dům za malou částku a přestěhovala se.

Dřív platila 33 000 korun za pronájem domu se třemi pokoji, nyní žije v domku o velikosti 200 m2 za 1 500 korun. Nechybí ani elektřina, voda a WiFi připojení. „Tvořit něco vlastníma rukama je jedním z nejúžasnějších zážitků. V mém případě jsem si dům nejen postavila, ale i navrhla,“ řekla Michelle.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Vstupte s námi do jejího skromného příbytku a buďte ohromeni stejně jako jsme byli my. V domě je dostatek místa pro  schodiště vedoucí do podkroví, kde si Michelle obvykle čte nebo odpočívá. Z obývacího pokoje vede další schodiště přímo do ložnice. Koupelna obsahuje tekoucí vodu, sprchu a toaletu.

Michelle si vytvořila krásné místo k bydlení, a to s projektem ještě zdaleka nekončí. Pokračuje v navrhování a budování malých domků. Její hlavní myšlenkou je několik domů, které bude pronajímat a bude mít tak neomezený zdroj příjmů.

Chtěli byste také žít jako Michelle? Co říkáte na její kreativitu a odvahu pustit se do takového projektu? Sdílejte článek mezi přáteli a nechte se inspirovat.

Zdroj: en.stories.newsner.com