Člověk je posuzován podle toho, jak chová kolem jiných lidí. Tato znamení zvěrokruhu mají se slušným chováním problém

Jsou jedinci, kteří se neumí přetvařovat mezi nepříjemnými lidmi a dávají to zřetelně najevo. Bohužel je takové chování často interpretováno jako neslušné. Mezi takové patří především tato znamení zvěrokruhu.

Vodnář

Zástupci tohoto souhvězdí zvěrokruhu se považují za výjimečné lidi. Vodnáři vidí silné stránky pouze v sobě a slabosti v ostatních. Ke všem lidem přistupují jako ke tvorům druhé kategorie, takže se neobtěžují s nimi zdvořile komunikovat, aby jim projevili úctu. Vodnáři přímo řeknou, co si myslí, a nebudou na výrazy vůbec přemýšlet.

Střelec

Tito lidé se umí chovat kulturně, umí být zdvořilí. Pokud ale Střelci něčemu vášnivě věří, pak zapomínají na slušné vychování. Zástupci znamení se budou zlobit, když s nimi někdo nesouhlasí v některých diskusích, v tématech, která je zajímají. Střelci budou aktivně bránit svou pozici.

Býk

Býk nikoho úmyslně neurazí. Lidé tohoto znamení se však i přesto nemohou chlubit slušným chováním. Býk neví nic o taktu nebo zdvořilosti. Řekne, co si myslí, bude kategorický v jakékoli otázce. Pokud ho někdo začne kritizovat, odpoví velmi tvrdě, až hrubě. Je mu jedno, jaký dojem zanechá.

Beran

Berani se vyznačují nesnášenlivostí. Lidé tohoto znamení zvěrokruhu jsou bezohlední. Zničí viníka problému a ukážou svou hrubost a sílu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com