Tělesně postižený chlapec byl nucen opustit restauraci, jelikož se chystal jíst nohama

Tříletý William byl nadšený, že konečně navštíví jednu z palačinkových restaurací známého řetězce se snídaněmi a samozřejmě přesně věděl, co si dá – palačinky. Chlapec se narodil bez paží a je zvyklý jíst své jídlo nohama. To se ovšem stalo problémem, s kterým nikdo z rodiny nepočítal. Když manažer podniku viděl, jak malý William pomocí nohou zvedá láhev sirupu, přistoupil ke stolu a řekl něco, co vyvolalo obrovskou vlnu pobouření.

Jeho maminka Alexis se vždy ujišťuje, že má William před jídlem umyté nohy a tentokrát se nejednalo o žádnou výjimku. Když se však manažer restaurace přiblížil k rodinnému stolu, sdělil ostatním, že chlapcovo chování vyvolává obavy ohledně zdravotního kodexu.

Williamova rodina byla nucena restauraci opustit a nyní podniká kroky proti manažerovi palačinkové restaurace. Po jejich odchodu vstal i jeden veterán a další dvě ženy na protest proti chování vedení restaurace.

Jakmile se Alexis podělila se svým otřesným zážitkem s ostatními lidmi na sociálních sítích, obdržela několik zpráv od dalších pracovníků tohoto řetězce: „Chtěl jsem vám jen říct, jak moc se stydím za to, co se dnes vašemu dítěti stalo.“

Alexis uvedla, že v této konkrétní restauraci zažila poprvé, že by někdo měl problém s tím, jakým způsobem její syn jí. Zmíněná restaurace se nakonec musela omluvit za chování svého manažera, který je v současné době na dovolené.

Co říkáte na dnešní příběh? Zastali byste se malého chlapce nebo souhlasíte s chováním manažera? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com