Ten kdo tomuto nebohému pejskovi zalepil čumák a svázal tlapky snad ani nemůže být člověk! Lidská krutost nezná mezí

Z příběhu který vám dnes přínášíme, běhá mráz po zádech. Je až neuvěřitelné, jaké nelidskosti jsou lidé schopni páchat na bezmocných zvířatech.

Tento příběh se odehrál v americkém státě Texas, když byl zrovna instalatér Carlos Carrilo se svým kolegou na cestě do práce, zahlídli u silnice v příkopu něco velice zvláštního, měli za to, že jde o nějaké zvíře podobající se psovi, ale z auta si nebyli si zcela jisti a tak vystoupili a šli se podívat z blízka. Pohled, který se jim naskytl, je naprosto šokoval.
V příkopě našli živého psa se svázanými tlapkama a zalepeným čumákem.

Někdo ho tu nechal na parném slunci umřít

Nebohý pejsek měl tlapky svázané pevným kabelem a čumák slepený lepící páskou. Carlos tedy s kolegou psovi okamžitě pomohli a vysvobodili ho ze smrtelné pasti, do které jej pravděpodobně dostal bývalý majitel. Pejskovi se viditelně ulevilo a byl svým zachráncům vdečný za záchranu života. Carlos to okomentoval slovy: “Vrtěl ocasem, vypadal velice přátelský a nechal se hladit”. Instalatéři v tu chvíli vůbec nemysleli na to, že musí jít do práce a odvezli pejska neprodleně k veterináři na prohlídku.

Teď už jen potřebuje najít milujícího páníčka

Po pachateli policie usilovně pátrá, ale šance, že bude dopaden, je vzhledem poloze činu velmi nízká.

Pejsek se dostal z toho nejhoršího, těší se dobrému fyzickému zdraví  a jediné co teď potřebuje je, aby se pro něj našel nový domov, kde ho zahrnou láskou a on tak zapomene na hrůzy, které mu způsobil předchozí majitel.

Zdroj: pikabu.ru