Tento mladý labrador byl odložen svou rodinou v útulku i se všemi hračkami a pelíškem. Jak jeho příběh vypadá dnes?

Zmatený a osamělý šestiletý labrador nedokázal pochopit, proč ho jeho rodina přivedla zpět do útulku, odkud si jej před třemi lety odnesla domů. Wall-E žil se svou rodinou od roku 2015, ale letos v září byl zpět navrácen do arizonského útulku i se svými hračkami a pelíškem. Majitelé údajně plakali, když se s Wall-Em loučili, protože se už o něj nemohli starat tak, jak by si zasloužil. Raději se rozhodli vrátit ho zpět, odkud si ho vzali do péče.

Útulek sdílel příspěvek na sociálních sítích, jak se k nim mladý labrador dostal: „Tento kamarád si zaslouží rodinu, která jej nikdy neopustí. Žádáme vás, abyste neodsuzovali jeho předchozí majitele. Neznáme celý příběh. To, co víme, je, že rodina Wall-Eho se s ním loučila s pláčem a se zlomeným srdcem. Bylo pro ni těžké od něj odejít. Zaměstnanci útulku plakali s ní. Věříme, že toto rozhodnutí pro ni nebylo lehké.“

Navzdory tomu, že ho zde jeho majitelé zanechali i se všemi hračkami a pelíškem, Wall-E se stáhl a bylo tedy velmi těžké pro budoucí potenciální osvojitele vidět jeho klidnou povahu. Takto to pokračovala dva měsíce, ale poté se vše změnilo. Po zveřejnění Wall-Eho příběhu se okolnosti změnily a mladý labrador si našel novou rodinu a domov. Nová majitelka s sebou do útulku přivedla i svého současného pejska, který se s Wall-Em okamžitě spřátelil a společně se tak všichni vydali domů.

Jak se vám tento smutný příběh se šťastným koncem líbil? Máte doma také pejska, kterého byste nikdy nedokázali opustit? Dejte nám vědět své názory do komentářů.

zdroj: www.unilad.co.uk