Terapie čtyř sklenic: Účinná metoda, díky které zbavíte tělo toxinů a budete se každý den cítit úžasně

Lidé, kteří denně pociťují slabost, únavu a závratě, by měli vyzkoušet „terapii čtyř sklenic“. Je to velmi jednoduchá, levná, a především účinná metoda, díky níž zbavíme tělo toxinů, zregenerujeme ho a znovu získáme energii potřebnou ke každodennímu výkonu.

Účinky jsou úžasné

„Terapie čtyř sklenic“ čistí játra, detoxikuje další orgány, jako jsou ledviny, a okysličuje tělo. Aby přinesla kýžené výsledky, měla by trvat alespoň tři týdny. Po této době byste si měli dát měsíční pauzu a případně kúru opakovat. Měli byste začít hned po probuzení. Díky terapii zlepšíte fungování imunitního systému, budete se chránit před sezónními infekcemi.

První sklenice

Do sklenice vody přidejte čerstvou šťávu z poloviny citrónu, špetku černého pepře a půl čajové lžičky kurkumy. Všechny ingredience je třeba důkladně promíchat a následně vypít. Složky obsažené v nápoji mají pozitivní vliv na mozek, zlepšují trávicí proces a snižují riziko rozvoje rakoviny.

Druhá sklenice

Do druhé sklenice vody dejte lžičku chloridu hořečnatého a přidejte šťávu z půlky citrónu. Do nápoje můžete přidat i trochu himalájské nebo mořské soli. Směs zvyšuje imunitu, zlepšuje náladu a pomáhá při závratích.

Třetí sklenice

Do třetí sklenice s vodou přidejte trochu kyseliny askorbové a lžíci jablečného octa. Antioxidanty obsažené v nápoji ničí škodlivé volné radikály, mají protirakovinné vlastnosti, podporují správnou činnost kardiovaskulárního systému a oddalují proces stárnutí organismu. Směs vám navíc pomůže zbavit se rychleji přebytečného tělesného tuku, reguluje koncentraci glukózy v těle a příznivě působí na vaše střeva.

Čtvrtá sklenice

Do poslední sklenice vody přidejte hrst zelené zeleniny. Vyplatí se sáhnout po takových produktech, jako je špenát, brokolice, celer nebo kapusta. Koktejl je vhodné obohatit také o směs pšenice a ječmene, chlorelly a spiruliny. Vše by mělo být důkladně promícháno. Složky obsažené ve směsi vyčistí tělo od škodlivých látek a zmírní příznaky chronické únavy.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Noemidemi.com