TEST: Cítíte, že vás opouští energie kvůli některým lidem nebo situacím? Vyberte si jeden z geometrických tvarů a zjistěte, jaký druh duchovní očisty potřebujete

Někdy přijde období v životě každého člověka, kdy se cítí vyčerpaný a emocionálně, psychicky i fyzicky zdrcený. Proto je třeba snížit toxické negativní emocionální vlivy, jež způsobují, že se v našem životě cítíme mizerně. Jedná se o jeden z nejlepších postupů duchovní hygieny, jakou si člověk může dopřát. Vyberte si jeden ze tří obrázků a zjistěte, jako duchovní očistu potřebujete zrovna teď vy!

Solná koupel

Koupel s pravou mořskou solí, himalájskou růžovou solí nebo epsomskou solí nejenže očistí vaši auru, ale také značně zkrátí negativní vazby. Ponořte se do solné lázně jednou týdně po dobu přibližně jednoho měsíce.

Představa archanděla Michaela

Volání na archanděla Michaela, aby vám pomohl přestřihnout nezdravé vztahy je to, co teď potřebujete. Všichni prožíváme jeden nebo dva vztahy, které ničí naši energii – mohou být spojené s prací, osobním životem nebo rodinnými příslušníky. Archanděl Michael svým mečem přetne vazby, které vás v tomto náročném vztahu drží, jedním rychlým pohybem.

Zdroj: mysticalraven.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce