Úroveň zanedbanosti, na kterou nikdo ze záchranářů zvířat nebyl připraven! Pejsek poprvé za svůj život spatřil sluneční světlo! Jak někdo tohle může udělat?

Tým záchranářů zvířat vyrazil do terénu, jakmile obdržel zprávu o případu zanedbávání a zneužívání. Ovšem nikdo z nich nebyl připraven na míru zanedbanosti, ke které právě směřovali. V temném a chladném sklepě se nacházel uvězněný pes ve strachu a bolestech.

Nebohé stvoření mělo po těle otevřené rány a silný svrab, pes byl vyhladovělý a špinavý. Záchranáři a pracovníci organizace mu věnovali veškerou svou pozornost, kterou potřeboval jak fyzicky, tak psychicky. Za 6 týdnů se jeho srst začala zlepšovat a opět růst.

O 14 týdnů později pejsek jménem Toby vypadal jako zbrusu nový pes, ale stále přetrvával jeden problém – jeho noha se nikdy nevyléčila, takže bylo třeba, aby podstoupil operaci.

Ta naštěstí proběhla úspěšně a Toby byl nyní připraven na svůj nový domov. A to je přesně to, co taky dostal! Má svého nového „tatínka“ i „sourozence“, kteří jej velice milují a zahrnují láskou, kterou si tolik zasloužil.

Podívejte se na Tobyho záchranu na následujícím videu:

Jak se vám dnešní příběh se šťastným koncem líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.co