TEST: Jste temní a držíte si od lidí odstup? Nebo hýříte vtipem a neobejde se bez vás žádný večírek? Dveře, kterými vstoupíte, vám sdělí odpověď!

Různé typy osobností přitahují nebo naopak odpuzují určité věci. My pro vás dnes máme tyto čtyři odlišné dveře. Kterými byste se rozhodli projít, kdybyste si museli vybrat? Vaše rozhodnutí může odhalit skutečně hodně o vaší osobnosti. Jediné, co musíte udělat, je prohlédnout si jednotlivé druhy dveří a zvolit si. V závislosti na současném stavu vaší mysli, emocích a životní situaci se volby mohou lišit. Pokud se nyní cítíte šťastnými, vaše volba bude jiná oproti dni, kdy vás přepadá úzkost nebo únava. Teď, když jste si vybrali dveře, kterými vstoupíte, pojďme se podívat, co o vás vypovídají!

1

Jste příjemný člověk, který rád nahlíží na věci z té světlé stránky. Umíte si vytvořit dobré vztahy s druhými lidmi a v životě oceňujete jednoduché věci. Pravděpodobně v sobě nosíte lásku k cestování a jiným kulturám. Rád vytváříte kolem sebe příjemné prostředí a každému přejete jen to nejlepší. Pamatujte si, že kdykoli budete potřebovat podporu a pomoc, nebojte se o ně požádat.

2

Sršíte energií a s vaší přítomností žádný večírek není nuda. Navzdory bezstarostnému postoji máte tendence trpět nižší sebeúctou a obvykle vás přepadá strach z něčeho specifického v životě. Pravděpodobně si nedokážete věci moc zorganizovat a nevíte proto, jak dané problémy řešit. Jste velmi hrdý člověk, ale musíte se naučit, jak být spokojený sám se sebou. Život pro vás bude snazší, když se otevřete těm, kterým na vás záleží.

Zdroj: addictingstories.org

Ve čtení článku pokračujte na další stránce