TEST OSOBNOSTI: Jakého psa si jako první vyberete? Výběr prozradí mnohé o vašem charakteru

My lidé žijeme společně se psy už tak dlouho, že naši osobnost můžeme přirovnat k té psí. Milujeme je a věříme jim a na oplátku nás zahrnou nesobeckou láskou a oddaností. Vazba mezi námi a psi je tak silná, že výběr domácího mazlíčka odráží naši osobnost. Vytvořili jsme pro vás seznam 7 psích plemen, která jsou nejvíce spojována s naším temperamentem a která jsou mezi lidmi nejvíce oblíbená.

Jaké byste volili vy a co váš výběr vypovídá o vás samých?

1. Australský ovčák © Elf / wikimedia

V životě hledáte především zábavu a dobrodružství. Následování nevyšlapané cesty životem, to je to pravé pro vás. Jste inteligentní a energický, plný aktivity, která je výzvou jak fyzickou, tak psychickou. Od přírody pomáháte lidem a chráníte vaše blízké. Nicméně, snadno se začnete nudit, což může vést ke ztrátě zájmu o vaše cíle. Zabývejte se nějakou tvůrčí činností, která vám pomůže v boji proti nudě.

Pomeranian© André Lage Freitas / wikimedia

Jste extrovertní a inteligentní osoba, která vždy potřebuje být středem pozornosti. Jste přátelský a velmi živý, což  umožňuje lidem kolem vás cítit se dobře. Dorazit do cíle je vaší prioritou a nezastavíte se, dokud ho nedosáhnete. Ovšem vaše neúnavná snaha plnit si své sny se může v určité chvíli stát obsedantní, proto byste si měl velmi pečlivě nastavit své priority.

Labrador / Zlatý retrívr© Manokaran M / wikimedia

Jste zvědavý, zkoumavý a neustále hledáte nové pohledy na svět. Lidé rádi tráví čas ve vaší blízkosti, a to převážně děti, s kterými sdílíte jakousi zvláštní chemii. Moc dobře víte, jak zvládat své emoce a i ty nejobtížnější situace ustojíte s jistou lehkostí. Co se vztahů týká, jste tak trochu snílek, který touží po pohádkové svatbě a romanci.

Labradoodle© Max Pixel

Občas jste trochu nepředvídatelný, ale to vám dává určitou výhodu, o které víte, jak ji využít ve svůj prospěch. Ve vztahu toužíte, aby vás vaše druhá polovička doplňovala, protože často cítíte, že vás přitahuje někdo, kdo je vaším přesným opakem. Ve vztazích jste velmi praktický, víte, že každý vztah má své vzestupy a pády a také moc dobře víte, jak problémy řešit.

Husky

© Max Pixel

Jste velmi populární v sociálních kruzích. V životě hledáte rovnováhu a harmonii, ale to vám nebrání být energickým a skutečným bojovníkem. Žádný cíl pro vás není nedosažitelný a žádný problém není neřešitelný. Láska pro vás znamená naprosté obětování sebe sama a nezištné rozdávání, což očekáváte i od toho druhého.

Čivava

Jste bezstarostná a klidná povaha. Jste loajální k těm, které milujete a staráte se o ně, to ovšem někdy může vést k určitým komplikacím, protože ostatní vás občas považují za příliš ochranářského. Někomu, ač nechtíc, můžete omezovat jeho osobní prostor, což je celkem paradox v porovnání s vašimi potřebami klidného a osobního prostoru, kdy na konci dne toužíte jen po osamoceném posezení a přemýšlení.

Pitbull

© Max Pixel

Jste svobodný duch, silný, sebevědomý a nadšený ze života. Nicméně, vaše síla se občas může změnit v agresi, což je něco, čemu se musíte snažit vyhnout za každou cenu. Věříte, že láska by měla být prostá, bez pravidel a omezení. Krása lásky spočívá v nesobeckosti, důvěře a celkové svobodě.

Jaké psí plemeno jste si vybrali vy a co jste zjistili o vaší osobnosti? Dejte nám vědět do komentářů a neváhejte článek sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: brightside.me