Pohublá a opuštěná kočka se pokaždé vracela ke stejným dveřím a toužila se dostat dovnitř. Rodině chvíli trvalo, než zjistila šokující důvod, proč si vybrala právě tento dům

Nedávno se rodina přestěhovala do svého nového domova, kde poslední dobou slýchávala zesilující zvuk u předních dveří. Kočičí mňoukání se neustále stupňovalo. Před dveřmi členové rodiny nalezli zmatenou a vyhublou kočičku, která se z nějakého záhadného důvodu snažila dostat zrovna do jejich domu.

Zpočátku se domnívali, že se jedná pouze o obyčejnou zatoulanou kočku, která hledá trochu jídla a pití. Koneckonců, byla hodně pohublá a podvyživená. Rozhodli se proto podat jí pomocnou ruku a nakrmit ji, než se vydá na další cestu. Ovšem za pár dní se mňoukání vrátilo. Jakmile se situace neustále opakovala, rodina si začala myslet, že se s jejich domem děje něco zvláštního. Kočka nikdy nechtěla odejít!

Pak jim to vše došlo! To nebohé stvoření muselo patřit předchozím majitelům a tohle byl jej původní domov. Bez majitelů ale jen bloudila po prázdném okolí.

Rodina byla zlomená a kontaktovala záchrannou stanici, která by kočičce našla nový domov. Pracovníci souhlasili a pojmenovali kočku Honey. Provedli několik testů, aby určili její zdravotní stav, ale bohužel zjistili, že trpí hypertyreózou, což vysvětluje, proč vypadala tak hubeně. Ale kromě toho byla naprosto v pořádku.

Nemohli však najít nikoho, kdo by byl ochotný si ji adoptovat. Celých 200 dní sledovala, jak si lidé berou do svých domovů její kočičí kamarádky z pěstounské péče a začal ji přepadat stres.

My doufáme, že v tuto chvíli je Honey již spokojená se svou novou rodinou, protože si rozhodně zaslouží šťastný konec, co myslíte?

Pokud souhlasíte, sdílejte tento příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org