Test podvědomí. Výběr karty vám pomůže s konečným rozhodnutím

Někdy se ocitneme v situaci, kdy i přes všechny naše znalosti a dobré úmysly nejsme schopni učinit konečné rozhodnutí. Cítíme se bezmocní a strnulí. Časem se problém začne rozrůstat ve skutečné drama a čím více o něm přemýšlíme, tím více možností pro a proti se v naší hlavě objevuje. Místo toho, abyste si hodili mincí, si najděte chvíli na tento krátký test. Obrázky rychle ovlivňují naše podvědomí a výběr ilustrace, která nás nejvíce zaujala, nám pomůže s rozhodováním. Koneckonců, hluboko ve svém srdci přesně víte, co chcete.

Jak provést test?

Na chvíli vypněte všechny své myšlenky, analýzy a odpoutejte se od veškerého stresu. Soustřeďte se pouze na jednu věc, která je pro vás v danou chvíli nejdůležitější. Zhluboka se nadechněte a vyberte si kartu, která vás zaujala jako první.

Most

Trpělivost a vytrvalost budou vašimi spojenci. Počkejte si na řešení a neboje se pesimistických myšlenek. Díky tomu se vaše plány určitě dočkají realizace.

Západ slunce

Všechny dveře jsou otevřené. Máte volnou ruku a prostor k jednání. Místo toho, abyste byli neustále v depresi, roztáhněte křídla a odvažte se něco změnit. I když pro svůj úspěch budete muset tvrdě pracovat, ostatní by dali cokoli za to, aby byli alespoň z poloviny tak schopní jako vy.

Strom

Pokud chcete být úspěšní, nedělejte příliš mnoho povyku. Pracujte v tichosti a poté hlasitě oslavujte své úspěchy. Nešiřte příliš veřejně své plány a nevěřte všem lidem, které potkáte na své cestě. Mohou mít různé záměry. Vědí totiž, jak jste chytří a kreativní a mají tendenci žárlit. Nemusíte jim nic dokazovat, rozvíjejte se svým vlastním tempem pro své vlastní dobro.

Pláž

Nyní bude hodně záležet na vaší finanční situaci. Potřebujete jasný akční plán a velkou důvěru ve své vlastní schopnosti. Nenechte ostatní lidi ovlivnit vaši sebeúctu a sebevědomí. Naučte se stanovit si hranice a dosažení vytoužených cílů bude možné.

Obrázky: Getty Images, Zdroj: Themindsjournal.com