Tichou a klidnou plavbu po řece narušil dvěma kajakářům zvuk, který ani jeden z nich nečekal. Po nalezení jeho zdroje nemohli uvěřit vlastním očím!

Spousta lidí ráda vyráží do přírody – je tam klid, svoboda a mysl i tělo se dokáží pořádně vyčistit. Tak to zamýšleli i dva kajakáři, kteří si užívali plavbu po tiché řece v Massachusetts. Klid a ticho bylo ale náhle narušeno zvuky, jež ani jeden z nich nečekal. Pláč přicházel ze starého pytle na brambory, který plul na hladině řeky.

Oba muži se okamžitě vrhli do vody, aby pytel s neznámým obsahem vytáhli. K jejich překvapení našli šest malých štěňátek sotva týdne stará. Spojili se tedy s policejním oddělením, jenž si štěňátka převzalo. Šéf policie Jeff řekl, že nikdy nedokáže pochopit, jak krutí lidé mohou být, aby něco takového udělali bezbranným malým tvorečkům.

Všem štěňátkům se nyní daří dobře. Byla převzata do péče organizace, starající se o opuštěná zvířata, kde dostala potravu a léky. Policie mezitím s pomocí veřejnosti nepřestává pátrat po muži, který by mohl být zodpovědný za opuštění štěňat takto nemilosrdným způsobem. Zároveň hledají lidi, kteří by byli ochotni se štěňat ujmout, až budou dostatečně stará a připravená k adopci.

Dostali mimořádně vysoký počet odpovědí od lidí, kteří chtěli nejen pomoci s hledáním pachatele, ale také si adoptovat opuštěná štěňata. Bohužel, policie uvedla, že chytit podezřelého muže bude velmi obtížné.

Podívejte se, jak se daří malým štěňátkům v níže uvedeném videu:

Co říkáte na dnešní příběh? Podělte se s námi o vaše názory a nezapomeňte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com