Tlustice: Strom, který do vašeho života přitáhne peníze i štěstí

Tlustice, rostlina známá pod názvem strom peněz, přitahuje do domácnosti peníze a finanční stabilitu. Alespoň tak tomu lidé věří. S touto květinou je totiž spojena řada pověr, díky nimž se se můžete dozvědět mnoho o budoucnosti vaší peněženky a o tom, jaké síly jsou přítomné ve vašem domě.

Pověsti o stromu peněz

Strom peněz vyžaduje zvláštní péči. Kromě standardního zalévání a hnojení s ním musíte i mluvit. Podle pověstí, když budete tlustici podávat každou středu zprávy o svých příjmech a výdajích, pomůže vám realizovat všechny vaše plány a bude vás chránit před nepředvídatelnými výdaji.

Padající listy ze stromu peněz znamenají smůlu. Věstí, že je ve vašem domě špatná energie. V takovém případě se doporučuje přesunout květinu na jiné místo. Odpadané listy mohou předvídat, že v nejbližší době utratíte hodně peněz. Listy padají z důvodu finančních ztrát.

Vlastnosti tlustice

Vlastnosti stromu peněz jsou velmi rozmanité. Nejen, že přitahuje peníze, ale i „léčí“ prostor kolem sebe. Jsou-li listy tlustice silné a plné šťávy, vyzařují kolem sebe život a energii. Proto je potřeba ji hodně zalévat nebo namáčet listy do vody s mincemi. S mincemi jsou spojené i její kořeny. Pokud ke kořenům vložíte tři mince, květina vám dobře poroste a vaše peněženka se začne plnit. Pamatujte si, tlustice potřebuje velký květináč, ve stísněném prostoru vám uschne a vás nemine období chudoby.

Co říkáte na dnešní článek? Věděli jste, že taková rostlina existuje? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích a neváhejte příspěvek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.