Tmavé skvrny, akné a vrásky mohou zcela zmizet díky účinnému použití petrželky, jejíž vliv na krásu je známý po staletí

Dámy, pokud se trápíte jizvami, akné, pupínky nebo tmavými skvrnami, pak pro vás máme jeden z nejsilnějších a nejúčinnějších domácích tonik, které vám od vašich nesnází pomůže, a to v co možná nejkratším termínu. Domácí lék, vyrobený ze dvou jednoduchých ingrediencí, vyčistí pokožku, obličej i ruce od tmavých skvrn a pih a obnoví váš zdravý vzhled.

Hlavní složkou je zdravá petrželka, jež byla po staletí používána mnoha lidmi na celém světě jako základ každé kuchyně. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálů a její šťáva je bohatá na esenciální oleje s vysokým výskytem draslíku a manganu. Odborníci tvrdí, že tento domácí recept je velmi užitečný v boji proti zarudnutí, zánětu a otoku a skvělý pro rozjasnění pokožky, s čímž souvisí odstranění akné a černých teček.

Ingredience:

  • 2 PL nasekané petrželky
  • 1 ČL citrónové šťávy
  • 200 ml vody

Postup:

Do hrnce nalijte 200 ml vody a za nízké teploty přiveďte k varu. Poté přidejte nasekanou čerstvou petrželku a vařte zhruba 15 minut. Následně vypněte a nechte vychladnout. Vyždímejte tekutinu a nakonec přilijte lžičku citrónové šťávy. Hotový nápoj uložte do ledničky.

Aplikace:

Tonikum by mělo být používáno každé ráno a večer. Jemně vmasírujte přímo do pokožky krouživými pohyby. Postačí vám několik málo dní, abyste pocítily změny ve výskytu vrásek a v rámci rozjasnění pokožky. Tmavé skvrny nakonec zcela zmizí.

Máte také nějaké zaručené recepty, jak odstranit tyto potíže? Podělte se s námi o vaše zkušenosti v komentářích a sdílejte článek s vašimi přáteli a rodinou.

Zdroj: feelhealthylife.com