To byste od rváče nečekali. Wrestler vezme do ruky mikrofon a všechny odzbrojí svým dokonalým zpěvem

Dobrých zpěváků je spousta, ale většinou jsou to lidé, kteří nemají možnost nebo nechtějí svůj talent ukázat. Mají jiné vášně, třeba sport. Jistě by nikoho ani ve snu nenapadlo, že například svalnatý wrestler ze střední školy dokáže zazpívat národní hymnu tak, že šokuje všechny přítomné.

Problémy s ozvučením

Představte si situaci, zápas okresního mistrovství, kde se díváte na svalnaté wrestlery, jak zápasí o titul. Jediné, co očekáváte, jsou zpocená těla, svaly a síla. Isaac Bryant se rozhodl také soutěžit o trofej. Před akcí si zdřímnul, aby byl řádně odpočinutý, přece jen cestování a trénink vás musí nevyhnutelně unavit. Mezitím se organizátoři akce pokusili nastavit zařízení pro přehrání státní hymny, aby byla akce zahájena. Narazili však na problém.

Člen středoškolského sboru

Zvukový systém prostě stávkoval. Vzali tedy do ruky mikrofon, aby požádali někoho, kdo umí zpívat, zdali by se nechopil příležitosti a tuto nenadálou situaci nevyužil. V tu chvíli Isaaca probudil jeho kamarád ze spánku a řekl: „Vstávej, zpíváš!“ Isaac byl zmatený, navíc je celkem nemluvný a stydlivý, takže vstát a najednou začít zpívat státní hymnu před tolika lidmi byla pro něj veliká výzva, možná větší než celé mistrovství.

Člen pěveckého sboru

Isaac je členem středoškolského sboru, hymnu už zpíval několikrát, ale nikdy ne sám. Přesto se ale postavil na jeviště, stydlivý a rozespalý, aby během několika vteřin šokoval přítomný dav. Jeho dokonalé vystoupení bylo naštěstí zachycené na video a stalo se hitem internetu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Foxnews.com