Toužíte vonět po celý den? Klíčem je správná aplikace parfému

Výběr správného parfému je 50% úspěchu, aby vůně vydržela po celý den. Ale musíte se ještě naučit jej správně používat. Bez ohledu na to, kolik peněz stál, je důležité vědět, jak jej nastříkat, aby vůně nebyla příliš intenzivní, ale aby zároveň co nejdéle vydržela. K tomu existuje několik jednoduchých pravidel.

Vybírejte si produkty od jednoho výrobce

Nejlepší, co můžete udělat, je vybrat si parfém, toaletní vodu i deodorant od stejného výrobce. Žádné jiné pachy se nebudou míchat a vaše tělo bude dýchat jednou vůní.

Každá vůně má svůj vlastní čas

Odborníci na aromaterapii kategorizují výrobky na vhodné ve dne, večer, v zimě i v létě. Na denní dobu a v letním období si vyberte lehkou vůni. Večer a v chladných podmínkách je lepší zvolit těžší a výraznější aroma.

Pokožka by měla být čistá

Jedno z hlavních pravidel zní – parfém by se měl vždy nanášet na čistou pokožku, ne na oblečení.

Vůně by se neměla třít

Velmi častou chybou je třetí parfému o krk nebo o zápěstí. Tímto způsobem rozkládáte vonné molekuly, což ovlivňuje změnu aroma a dokonce i dobu působení.

Specifické body

Intenzita vůně může záležet i na bodech, kam si ji nanášíte. Mezi nejvhodnější patří uši nebo strany vnitřní strany lokte. Zapomeňte na oblast za ušima, potní žlázy by mohly vůni narušit.