Astrologický emoční profil: Toxická znamanení zvěrokruhu, která vám v životě víc vemou, než dají

Ať už je to přítel nebo partner, toxické vztahy mohou trvale ovlivnit naše sebevědomí. Výsledkem pak je, že máme čím dál tím větší problém sblížit se s dalšími lidmi. Toxičtí přátelé mohou vyčerpat naše emocionální zásoby a přimět nás pochybovat i o lidech, kteří to s námi ve skutečnosti myslí dobře. Pro takové chování jsou specialisté především následující znamení zvěrokruhu.

Blíženci

Je těžké je vídat každý den. V podstatě od nich nemůžete čekat žádnou iniciativu, jsou velice pasivní a jakmile je upozorníte na to, co vám na nich vadí, začnou používat strategii viktimizace. Pláč, křik, urážky, všechny tyto zbraně mají ve svém arzenálu připravené kdykoli použít. Nebudou váhat poštvat vaše přátele proti vám prostřednictvím falešných pomluv.

Kozoroh

Má-li Kozoroh špatnou náladu, dokáže učinit atmosféru nesnesitelnou. Jejich nestálost má tendenci vyvádět z míry jejich milované, kteří se nakonec postupem času zcela distancují. Kompromis zrovna není jejich nejsilnější stránkou, nekladou otázky, nezajímají se, naopak slepě a tvrdohlavě prosazují své nepřijatelné a pobuřující chování.

Panna

Jedinci narození v Panně si potrpí na unáhlené soudy, aniž by se snažili zjistit více informací. Z dlouhodobého hlediska se tak jejich okolí bude od nich distancovat, přestane se svěřovat a otevírat, protože se bude cítit nepochopené. Takový postoj bude narušovat vztah mezi přáteli i rodinou.

Ryby

Podrážděné a přecitlivělé Ryby dokážou být velmi nepříjemnými společníky. Mají tendenci dávat svým problémům bezohledný prostor, rády strhávají pozornost pouze na sebe. Vaše problémy je v podstatě vůbec nezajímají. Pokud na to upozorníte, zareagují zraňujícími poznámkami. Pokud jde o prosazování svých osobních zájmů, jsou Ryby připraveny na cokoliv.

Rak

U extrémně citlivých Raků je těžké odhadnout, jakou mají zrovna náladu. Nejhorší reakce, s jakou se u nich můžete setkat, je vlastně tajemné ticho. Lusknutím prstů vám mohou zmizet ze života a vy ani nebudete vědět proč. Jejich urážlivost zanedlouho začne být velice únavná.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com