Zajímá vás, jak vás vnímá vaše nejbližší okolí? Pravdu vám možná neřeknou, ale tento psychologický test určitě

Obrázkové, vizuální testy osobnosti patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Jsou jednoduché, rychlé a zábavné. Během pár minut lépe porozumíte sami sobě a možná skrze své podvědomí odkryjete další část sebe sama, kterou jste doposud nepoznali. Pokud chcete vědět, jak působíte na své okolí, co si o vás myslí vaši přátelé, příbuzní nebo kolegové, můžete se jich samozřejmě zeptat. Ale kdo vám upřímně odpoví? Zkuste si raději tento test. Co vidíte na obrázku jako první?

Houslový klíč

Pokud na úvodním obrázku spatříte jako první houslový klíč, znamená to, že vás vaše nejbližší okolí považuje za klidného a vyrovnaného člověka, jenž se jen tak lehko nevytočí. Je velice těžké vás naštvat. Většina lidí si také myslí, že máte skvělý vkus. Možná tíhnete k umění – hudbě, malování či divadlu. Proto si také potrpíte na věci špičkové kvality, a vlastně nejen na věci, ale i volný čas chcete trávit smysluplně. Lidé kolem vás považují za rozumného člověka, je pro ně důležitý váš názor i vaše rady, pro některé z nich jste autoritou.

Kočka

Lidé vás považují za silnou, racionálně smýšlející a rozhodnou osobu. Vaši blízcí moc dobře znají vaše odhodlání, ať už se jedná o cokoli. Vy se nikdy nevzdáváte. Většina lidí si vás za to velmi váží. Kočka je symbolem milosti a inteligence. Spousta vašich blízkých k vám chodí pro radu, protože jste pro ně vzorem. Snažte se je proto nezklamat.

Pták

Lidé si o vás myslí, že jste nezávislý člověk, milujete svobodu, dobrodružství, originalitu, zároveň však rádi trávíte čas sami, což vaši blízcí příliš nechápou. Je pro vás těžké otevřít se druhým lidem, z toho důvodu se vždy spoléháte pouze na sebe. Raději platíte za osamělého jedince.

Úvodní obrázek: Canva Photos, Zdroj: Themindsjournal.com