Trápí vás zanesený odpad a nechcete utrácet za drahé čistící prostředky? Řešením je tento roztok z octu a jedlé sody

Jakmile uvidíte, že ve vaší koupelně špatně odtéká voda, je třeba ihned jednat. V průběhu let nahromaděné nečistoty v odpadu ucpávají odtok a v takovém případě mnozí lidé volí prostředky na ucpaný odpad nebo instalační společnosti, což není ani zábava ani nic levného. Dnes vám ale ukážeme domácí metodu, která vám pomůže se zaneseným odpadem. Pokud uvidíte, že se voda špatně odpouští, měli byste tuto domácí látku použít ihned, dokud není ještě pozdě.

Co budete potřebovat:

  • 200 g jedlé sody
  • 150 g soli
  • 150 ml octa

Zdroj: bidista.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce


Smíchejte jedlou sodu se solí a nasypte směs do dřezu nebo umyvadla. Ocet ohřejte a přidejte do odtoku vody. Nelekněte se následné chemické reakce. Přilijte do odpadu ještě konvici vroucí vody.

Odtok je nyní čistý. Tento recept můžete použít do všech zanesených odpadů v domácnosti. Není nic snazšího a rychlejšího. Už nemusíte volat specialistu ani utrácet za drahé čistící prostředky.

Jak se vám článek líbil? Také máte problém s odtokem vody ve vaší domácnosti? Sdílejte tento recept se svými přáteli, aby i oni věděli, jak se rychle a levně vypořádat s nečistotami v koupelně a kuchyni.

Zdroj: bidista.com