Tento jednoduchý stravovací režim vás vrátí do formy už první týden nového roku – málo sacharidů a hodně bílkovin je základ

Při výšce 170 cm by se v těle mělo ukládat maximální množství tuku asi o hodnotě 150 g, což znamená, že při svátečním období, které trvá 7 – 10 dní byste měli nabrat na váze maximálně 1,5 kg. To není tak hrozné, ovšem vedle tělesného tuku se v těle hromadí také přebytečné tekutiny a hlavně nezdravé potraviny. Výsledkem toho je pak 1,5 kg vynásobeno 4. Proto bychom měli přemýšlet nad tím, jak začátkem nového roku tyto nabrané kilogramy shodit. Strava se po svátcích liší od řady dalších jiných redukčních programů – množství sacharidů bude omezeno, ale čeká vás spousta nízkotučných bílkovin. Zhubnout a nastartovat se budete moci už po třech dnech.

 

3denní menu pro začátek nového roku

Půl hodiny před snídaní vypijte sklenici teplé vody se dvěma lžičkami citrónové šťávy ke stimulaci metabolického procesu.

  • Snídaně: nízkotučný jogurt, ovoce
  • Svačina: vezměte jedno jablko a dvě malé mrkve a projeďte je odšťavňovačem, koktejl vypijte
  • Oběd: zeleninový salát s olivovým olejem bez soli a koření
  • Večeře: libové maso nebo ryby pečené v troubě, jako přílohu si dejte dušenou zeleninu

Pro lepší účinek tohoto 3denního jídelníčku vypijte hodinu po večeři šálek zeleného čaje bez cukru a jiných sladidel.

 

 

Jak si shozená kila po 3 dnech nadále udržet?

Za prvé – nejezte po páté hodině večer. Některým lidem se takové pravidlo zdá příliš přísné, ale věřte, že pokud takto vydržíte alespoň týden po 3denní dietě, rychle se vrátíte do správné formy jako jste měli před svátky a možná se budete cítit i lépe.

Za druhé – popřemýšlejte o změnách v obvyklé stravě. Pečte namísto smažení, používejte máslo místo majonézy a nakupujte více zeleniny místo uzeného masa.

Za třetí – pijte pouze vodu nebo zelený čaj bez cukru. Vše ostatní vyhoďte. Vypijte denně alespoň 2 litry tekutiny a choďte často na čerstvý vzduch.

Takto jednoduchá strava vám pomůže vrátit se začátkem roku do předchozí formy a regulovat svou hmotnost bez potíží. Nemusíte hned přijmout radikální řešení, stačí se jen správně nastartovat, abyste se získaných tuků dobře zbavovali.

Sdílejte článek se svými přáteli. Když vás bude více, lépe budete dodržovat nastavený režim.

Zdroj: sovkusom.ru