Zlepšete svůj sexuální život. Tři věci, kterým žádným muž u ženy neodolá

Máte pocit, že jste svého partnera přestala zajímat a vášeň ve vašem vztahu upadá? V každém dlouhodobém vztahu po čase opadne přitažlivost a z každodenního sexu a intimností se nakonec stane povinnost, která se plní maximálně jednou za měsíc. Nedopusťte, aby se něco podobného stalo i vám, poradíme vám, jaké věci muži na ženách milují a jakým jen stěží odolají.

Zapomeňte na ticho

Tichá žena je doslova zlo. Muži mají rádi ženy, které umí říct, co chtějí, po čem touží a také které umí povzbudit. Je-li muž v posteli se ženou, která nevydá ani hlásku, těžko pozná, zdali to, co dělá, se jí líbí. Mluvte na něj, povzbuďte muže sténáním. Přivede ho to k šílenství.

 

Nechte rozsvíceno

Mužovo potěšení je na prvním místě prostřednictvím očí. Proto také tak rád sleduje erotické filmy. Neznamená to, že by po vás už netoužil, ale ke svému vzrušení se potřebuje především dívat. Tak ho nechte. Zapomeňte na všechny své údajné nedostatky, které zpravidla vidíte jen vy. Vašemu partnerovi je ukradené, máte-li o nějaké kilo navíc, strie po porodu nebo nejste nalíčená. Věřte, že kdyby s vámi být nechtěl, tak není. Je to jednoduchá matematika. Hoďte tedy všechny své obavy za hlavu a nechte rozsvíceno, aby se mohl dívat.

Mluvte o svých fantaziích

Nejen partnerovo fantazie je důležité zkusit, ale i vaše. Ve vztahu je nezbytné mluvit i svých touhách a experimentovat. Možná najdete společné přání, které byste rádi vyzkoušeli oba, jen jste se styděli o něm mluvit. Řekněte, po čem toužíte, je to nejlepší způsob, jak zlepšit svůj sexuální život.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Santeplusmag.com