Otec zjistil, že v blízkosti hřiště probíhá obchod s drogami. Okamžitě vzal iniciativu do vlastních rukou a začal jednat

Asi největší noční můrou každého rodiče je, že se jeho dítěti může něco stát. Jakmile máte potomka, už nikdy se nepřestanete bát. Čehokoli. Proto jednoho dne, když Jeremiah Fjeld obdržel telefonát od své ženy, že se na sousedním hřišti něco děje, neváhal ani vteřinu a běžel zasáhnout.

Na dětském hřišti se všichni znají

Jeremiah Fjedl žije se svou rodinou ve Virginia Beach. V okolí je spousta dětí, která, stejně jako Jeramiahovo děti, chodí na místní dětské hřiště. Všichni se znají, jak děti, tak i rodiče, všichni si společně povídají, hrají a tráví volný čas. Je to ideální místo, jak zabavit děti a zároveň se netrmácet bůhví jakou dálku.

Příjemná atmosféra se změnila

Jednoho dne se ale příjemná atmosféra na hřišti změnila. Když Jeremiahovo manželka kontaktovala svého muže, hovor obsahoval informaci, že právě viděla, jak asi 20 metrů od hřiště, kde si děti hrály, probíhal obchod s drogami. Několik sousedů tehdy uvedlo, že stále častěji vídají podezřelé osoby v blízkosti místa, kde děti tráví volný čas.

Frustrovaný otec zavolal policii

Jeremiah neváhal ani minutu a začal jednat. Zavolal ihned na policii a zároveň se vydal přímo na hřiště. Tam potkal muže, který byl nejspíše jeden z účastníků obchodu. Popadl jej za batoh a varoval v naději, že svou nelegální činnost poblíž hřiště ihned ukončí. „Tohle místo je pro naše děti a ne pro tebe. Tady obchodovat s drogama nebudeš,“ řekl Jeremiah rázně. Po této nepříjemné události poslal Jeremiah zprávu všem v blízkém okolí. Vylepil také plakáty. Chtěl, aby si děti v budoucnu hrály na bezpečném místě. Jeho iniciativa je obdivuhodná.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Astucesnaturelles.net