Zvědavá žena zkusila trik s vejci ze sociálních sítích. Nyní varuje před katastrofálními následky

Dnešní dobu ovlivňují především sociální sítě a jejich uživatelé. Tato žena v Anglii vyzkoušela nový kulinářský trend, který se šíří na TikToku, ale to, co mělo být jednoduchým kuchyňským trikem, mělo za následek vážné popáleniny po celém obličeji. Nyní se snaží varovat uživatele internetu před tímto nebezpečným tipem.

Jak uvařit vajíčka k dokonalosti

Trendy sociálních sítí se mezi lidmi velice rychle šíří. Každý si tam najde to své. Například tato žena z Anglie se rozhodla vyzkoušet trik s vejci, který ale skončil katastrofou. Tip spočíval v tom, jak uvařit perfektní vajíčka v mikrovlnné troubě za pouhou minutu a půl. Test měl však katastrofální následky, jak zjistila žena jménem Chantelle.

Skořápka nevydržela

Když Chantelle otevřela dvířka mikrovlnné trouby, vejce jí explodovalo přímo do tváře. Skončila s vážnými popáleninami na obličeji i krku. Její varování se na internetu šíří stejně rychle jako trend s vejci. „Doslova jsem si popálila celý obličej. Byla to ta nejhorší bolest, jakou jsem kdy cítila, i když už mám za sebou dva porody,“ vypráví v příspěvku Chantelle, která byla doma v době nehody sama se svým rok a půl starým dítětem.

Ledová voda ženu zachránila

Díky své pohotovosti Chantelle napadlo ihned ponořit obličej do ledové vody, aby zmírnila bolest. Zpětně lékaři potvrdili, že právě to jí zachránilo před popáleninami třetího stupně. Její bývalý manžel ji odvezl do nemocnice, kde jí bylo ihned podáno morfium.

@chantelleconway2020

Old skin peeling off a lot today 😩 thank u everyone who’s messsge means a lot 💗

♬ original sound – Chantelle Conway 🖤

To byl ale jen začátek příběhu

V následujících týdnech se popáleniny změnily v obrovské bolestivé puchýře a Chantelle začaly odpadávat velké kusy kůže. Bolest nakonec ustoupila, ale pokožka začala svědit. Žena tvrdí, že už si nikdy nedá vejce, je tak traumatizovaná, že je nemůže ani vidět.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Astucesnaturelles.net