Sprchování ledovou vodou, jeden z pěti přírodních triků, jak si udržet pevná a zdravá ňadra

Většina žen chce mít pevná ňadra především kvůli dokonalému vzhledu, ve skutečnosti by se měly ženy spíše zajímat o mnohem důležitější věc něž je vzhled a tím je jejich zdraví.  Vyzkoušejte naše jednoduché tipy a mějte zdravá a pevná a ňadra.

Myjte se studenou vodou

Ledová sprcha může být pro někoho nepříjemná, ale pro vaši pokožku je velmi prospěšná. Pokud ledovou sprchu nezvládnete každý den, aplikujte na ňadra kostky ledu nebo studené obklady.

Vyhněte se opalování

Opalování bez opalovacího krému, vede k vysušení kůže a ztrátě její pružnosti. Ležení bez horního dílu plavek na lehátku nebo na pláži není dobrý nápad, pokud chcete zachovat tvar vašich prsou.

Rovný postoj

Když se hrbíte, vaše ňadra vypadají méně aktraktivní, navíc dostatečně nezapojujete prsní svaly, které mohou ochabnout. Snažte se vždy držet ramena rovně – je to dobré jak pro vaše tělo, tak pro váš vzhled.

Sportujte správně

Běh, aerobik a další aktivní sporty mohou být dobré pro váš celkový vzhled a pohodu, ale mohou být škodlivé pro vaše ňadra, protože prodké pohyby vedou k poškození měkkých tkání. Jediným řešením je správné sportovní oblečení. Nikdy nesportujte bez speciální podprsenky.

Vyhněte se tlaku na ňadra

Snažte se nespát na břiše a vždy si vybírejte takové spodní prádlo, které vám je pohodlné a nikde netlačí. Podprsenka, která tlačí vaše prsa nahoru, vás může udělat atraktivnější, ale ze zdravotního hlediska je to velmi nevhodné. Narušíte tím tok krve a vaše ňadra budou méně prokrvená.

zdroj: brightside.me