Jaké máte prsty na nohou? Jejich tvar odhalí vaši pravou osobnost. Zjistěte, zda o sobě víte úplně vše

Přestože spousta lidí na osud nebo astrologii nevěří, většina se i přesto o tyto věci zajímá. V každém z nás hlodá ten malý kousek toho, co když je to všechno pravda. Že znamení zvěrokruhu určuje naši osobnost, stejně tak barva očí nebo tvar úst, že všechno se vším souvisí a nic není náhoda. Osud máme daný, je jen na nás, jak jej přijmeme a co z něj dokážeme vytěžit. Věřte nebo ne, ale i prsty u vašich nohou nabízí pohled do vašeho nitra. Až si je příště budete zase prohlížet, myslete na následující body.

Egyptský palec

Jedná se o celkem běžný typ prstů. Nejdelší je palec, prsty se nadále zmenšují v úhlu 45 stupňů. Lidé s tímto typem nohou žádají královské zacházení, milují hýčkání. Také mají cit pro estetiku, obecně jsou velice přátelští a dokážou velice efektivně řešit nejrůznější situace, i ty skutečně obtížné.

Římský palec

První tři prsty mají stejnou délku a poslední dva se zmenšují v sestupném pořadí. O těchto lidech je známo, že jsou společenští a milují dobrodružství. Rádi objevují nová místa, kultury a poznávají nové lidi, kteří jim mohou něco předat.

Řecký palec

Nejvíce vyčnívá ukazováček, který je dokonce delší než palec u nohy. Pokud je to i váš případ, jste vůdčí osobností, která vyniká ve sportu i v kreativních činnostech. Jste evidentně velmi impulzivní, což také znamená, že inklinujete ke zvýšenému stresu. Vaše energie je nakažlivá. Vaše okolí se s vámi rozhodně nenudí, kam přijdete, tam ožívá zábava.

Venkovský palec

Máte všechny prsty stejně dlouhé. Palec je možná o něco málo delší. Z vaší osobnosti vyzařuje velká trpělivost, jste proto velice přemýšliví jedinci. Nad svými rozhodnutími se několikrát zastavíte, řešíte, co je pro vás tou nejideálnější volbou. Jste proto hodně pragmatičtí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Cosmopolitan.in