Srdce jako led, které nic neobměkčí. Od těchto jedinců soucit raději nečekejte

Od těchto lidí nečekejte žádný soucit. Ty nedojme ani štěňátko hrající si s miminkem. Důvodů může být spousta. Možná jim bylo v minulosti ublíženo a těžko odpouštějí, nebo nechtějí dát průchod svým emocím, aby se před okolím necítili zranitelní. Tak jako tak, tito jedinci mají srdce jako led, ať už je příčina jakákoli.

Rak

Možná jste teď překvapení, jak někdo tak citlivý a rodinně založený, může mít chladné srdce. Ale právě jejich emoce ho dokážou zcela zmrazit. Pokud jim bylo dříve ublíženo nebo je někdo zradil, mohou být velmi necitliví. Budou se chovat, jako kdyby pro ně byla dotyčná osoba mrtvá. Chovají v sobě zášť a často se i mstí.

Kozoroh

Kozoroh odmítá dát průchod svým emocím. Raději vystupuje jako chladná osoba, která se nenechá ovládat svými city. Velice dbá na to, jak působí navenek, chce vyzařovat ten správný obraz. Nechce vypadat slabě.

Vodnář

I Vodnář chce udržet své emoce na uzdě a to stejné vyžaduje i od ostatních. Nechce plýtvat svým časem na pomoc druhému, kdo se potýká s emocionálním problémem. Vodnář rozhodně není ten, za kým byste měli jít, pokud máte nějaké potíže a potřebujete se vypovídat. Působí chladně a odtažitě a vůbec mu to nevadí. Pokud jste udělali chybu, je na vás, abyste ji napravili nebo se s ní smířili.

Panna

Panna si někdy skutečně myslí, že snědla všechnu moudrost světa a je tou nejchytřejší osobou v okolí. Ráda předvádí, co umí, soustředí se jen na sebe, co má ve své hlavě, proto často ignoruje pocity druhých. Pro své vlastní dobro působí chladně a bezcitně. Má totiž tendenci usilovat o dokonalost, proto není ochotná přijmout chyby a nedostatky ostatních lidí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Yourtango.com