Co vypovídá tvar vašich rtů o vaší osobnosti? Plné, úzké nebo nesouměrné rty, všechny mají svůj důvod

Všechno určuje naši osobnost. Znamení zvěrokruhu, naše dlaně, barva očí, krevní skupina, zkrátka to, jak vypadáme není jen genetika, ani náhoda. Dokonce i tvar rtů může hodně prozradit o charakteru člověka a ovlivnit jeho osud. Ať už máte baculatá a symetrická ústa nebo některé anomálie, vše má svůj důvod.

Baculaté rty

Člověk má silné spojení se svým vzhledem. Jeho charakter se formuje pod vlivem jeho zevnějšku, který je schopen ovlivnit i jeho mentalitu. Pokud patříte do této skupiny lidí, ovládá vás to, jak na lidi působíte. Příliš vám záleží na tom, co si o vás druzí lidé myslí.

 

Plné rty

Tento typ úst naznačuje, že se potřebujete o někoho starat. Často vedete útulek pro zvířata nebo působíte jako dobrovolníci v organizacích pro pomoc lidem v nouzi. Máte výrazný mateřský instinkt, vždy potřebujete někoho chránit. Vždy nejdříve myslíte na ostatní, až poté na sebe.

Tenké rty

Lidé s tenkými rty jsou často samotáři, což v tomto případě znamená, že jsou soběstační, rádi žijí, milují svobodu a ke štěstí nepotřebují žít ve vztahu s druhým člověkem. Sami umí vyřešit jakýkoli problém. Přestože milují samotu, ve společnosti se cítí velice pohodlně a působí velmi nenásilně.

Tenký horní ret

Pokud je horní ret tenčí než spodní, lze předpokládat, že se jedná o dramatickou osobu. Jste bystří, charismatičtí, veselí a užíváte si života naplno. Nemáte žádný problém se sebevědomím a většinou jste zvyklí vítězit. Jste rádi neustále v centru pozornosti, umíte být vynikajícími herci a žádný večírek se bez vás neobejde. Nedokážete sedět na jednom místě, tudíž práce v kanceláři není to pravé pro vás.

Horní ret s prohlubní

Člověk, jehož horní ret má výraznou prohlubeň, je schopen okamžitě reagovat na jakoukoli situaci. Umí jednat tady a teď. Takoví lidé skvěle ovládají umění improvizace.

Horní ret bez výřezu

Pokud váš horní ret není viditelně rozdělený na dvě poloviny, ale okraj má spíše rovný, jste velice zodpovědní. Jakmile něčemu věříte, uděláte i nemožné. Neexistují pro vás žádné překážky, vždy se snažíte dostáhnout svých cílů, a to rychle a efektivně.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ohmymag.co.uk