Celoživotní parťáci zvládli těžkou životní zkoušku. Žena se po několika měsících setkala s milovaným pejskem a dala vzniknout dojemnému videu

Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepším přítelem člověka. Nenajdete u něj žádné špatné vlastnosti jako u lidí. Neví, co je to závist, žárlivost, zloba, nic takového. Všechno, co vám může dát, je láska, ta nejvěrnější ze všech, a čisté přátelství. O tom ví své i Hannah, která si v dětství pořídila štěně zlatého retrívra a pojmenovala ho Buddy. Jsou nerozlučnou dvojkou už 13 let. Nyní jejich vztah musel projít těžkou zkouškou.

Věrným přítelem už 13 let

Hannah si Buddyho pořídila před dlouhými 13 lety. Není tedy divu, že se v takovém věku pes potýká už s celou řadou zdravotních neduhů. Ale stále je to bezvadný kamarád, se kterým si užijete spoustu legrace. Hannah na něj nedá dopustit, ani Buddy na ni. Nyní však musel jejich vztah projít zatěžkávací zkouškou. Hannah coby voják musela svého chlupatého kamaráda opustit na několik měsíců.

Kritický věk

V takovém věku psa je velice těžké posoudit, kdy přijde jeho poslední hodinka. I když se na první pohled vše jeví zcela v pořádku a pes vykazuje pouze známky stáří, může ze dne na den onemocnět tak, že veterinář raději doporučí uspání. Hannah tedy odjížděla s těžkým srdcem, zdali Buddyho ještě někdy uvidí. Ale služba je služba.

Dojemné setkání se uskutečnilo

A viděla. Po několika měsících se vrátila domů a před domem ji vítal její věrný Buddy. Oba byli tak šťastní, když se mohli zase obejmout. Buddy dokonce začal i sténat radostí a lehat si Hannah na koleno. Sice už nemá sílu poskakovat kolem své paničky jako mladý pes, ale jeho radost se nedá popřít.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Ladbible.com