Tvar vašich chodidel o vás mnohé napoví. Podívejte se, co řikají o vaší osobnosti ty vaše!

Chodidla mohou odhalit důležité informace o osobnosti a charakteru jednotlivce. Na druhou stranu tvar nohy často ovlivňuje správnost držení těla a způsob, jakým člověk chodí.

Pro účely tohoto testu existují 4 typy chodidel, které odpovídají 4 charakterovým znakům, které určují každého člověka.

A – Římský typ

Tento typ chodila je charakteristický pro lidi s dobře vyváženým tělem. Typický pro extrovertní lidi se společenskou povahou. Ti, kteří mají tento typ chodidel, jsou ochotni se učit novým věcem a účastnit se intelektuálních a inovativních zážitků. Je to charakteristické pro cestovatele – to je důvod, proč se někdy nazývá “Vzdušná noha” – protože jsou lehké, mají harmonický a ideální tvar. Ti, kteří mají tento tvar chodidel, milují objevování nových kultur a obohacování se o nové znalosti.

Nevýhodou těchto lidí je jejich sebejistota a nadměrná pýcha, která u nich mnohdy může vést k bizarnímu chování, které jim může způsobovat problémy.

B – Čtvercový tvar

Tento typ chodidla se nazývá  “Sedlácké noha” a je obvykle charakteristický pro lidi, kteří vše důkladně analizují, zkoumají a do detailů promýšlí každý krok.

Tito lidé se nenechávají ovlivňovat momentálními podněty, vždy se rozhodují na základě pevných principů. Jejich rozhodnutí jsou díky jejich opatrnosti a rozvaze v naprosté věčině správné. Stručně řečeno, lidé s tímto typem chodidel jsou spolehlivými lidmi, kteří co slíbí, to dodrží.

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

C – Řecký tvar

Tento typ nohy se vyznačuje tím, že má nejdelší ukazováček, díky tomu tvar prstů přípomíná trojúhelník. Ti, kteří mají tento typ chodidel, jsou velmi aktivní, sportovně založení a kreativní lidé. Mají také dar pozitivně povzbuzovat a motivovat ostatní lidi.

Na druhou stranu jsou to většinou velmi impulzivní lidé, kteří někdy mohou trpět nadměrným stresem, který pak přenáší na ostatní.

D – Ostrohranná noha

Chodidlo tohoto typu má velmi jemný tvar a charakterizujte snílky s idealistyckým duchem. Lidé s tímto typem chodila řadí svou intimitu a soukromý život nade vše ostatní, jsou tajemní a mají tendence se někdy uniknout z reality.

Lidé s tímto typem chodila často mění náladu a mají sklony k rebelii proti konvencím každodenního života.

Jaký typ jste vybrali? Dejte nám vědět do komentářů! Sdílejte článek s přáteli i rodinou, aby se i oni dozvěděli o sobě něco nového!

Zdroj: thecostaricanews.com
Autor: Martin Král