Tvar vašich chodidel o vás mnohé napoví. Podívejte se, co řikají o vaší osobnosti ty vaše!

Chodidla mohou odhalit důležité informace o osobnosti a charakteru jednotlivce. Na druhou stranu tvar nohy často ovlivňuje správnost držení těla a způsob, jakým člověk chodí.

Pro účely tohoto testu existují 4 typy chodidel, které odpovídají 4 charakterovým znakům, které určují každého člověka.

A – Římský typ

Tento typ chodila je charakteristický pro lidi s dobře vyváženým tělem. Typický pro extrovertní lidi se společenskou povahou. Ti, kteří mají tento typ chodidel, jsou ochotni se učit novým věcem a účastnit se intelektuálních a inovativních zážitků. Je to charakteristické pro cestovatele – to je důvod, proč se někdy nazývá “Vzdušná noha” – protože jsou lehké, mají harmonický a ideální tvar. Ti, kteří mají tento tvar chodidel, milují objevování nových kultur a obohacování se o nové znalosti.

Nevýhodou těchto lidí je jejich sebejistota a nadměrná pýcha, která u nich mnohdy může vést k bizarnímu chování, které jim může způsobovat problémy.

B – Čtvercový tvar

Tento typ chodidla se nazývá  “Sedlácké noha” a je obvykle charakteristický pro lidi, kteří vše důkladně analizují, zkoumají a do detailů promýšlí každý krok.

Tito lidé se nenechávají ovlivňovat momentálními podněty, vždy se rozhodují na základě pevných principů. Jejich rozhodnutí jsou díky jejich opatrnosti a rozvaze v naprosté věčině správné. Stručně řečeno, lidé s tímto typem chodidel jsou spolehlivými lidmi, kteří co slíbí, to dodrží.

Ve čtení článku pokračujte na další stránce