Tvrdohlavá fenka odmítá opustit postel s usínajícím dítětem. Nerozlučná dvojka baví celý internet

Millie je fenka plemene husky. Žije se svým majitel Aaronem v Manchesteru ve Velké Británii. Aaron je otcem roztomilého synka jménem Parker a jednoho krásného dne přistihl Millie, jak odmítá opustit postel, kde ležel i malý Parker. Aaron nelenil a celou roztomilou situaci nahrál. Vzniklo sladké video, které získalo na internetu spoustu zhlédnutí a pozitivních komentářů.

Schovaná pod peřinami

Na začátku videa už Millie leží zastrčená pod peřinami a dělá Parkerovi společnost. V podstatě se nejednalo o žádnou výjimečnou situaci. Millie a Parker se před spaním tulí a mazlí často. Je zřejmé, že jsou si velice blízcí. Při každém krmení Millie čichá k láhvi a olizuje se, jako kdyby chtěla kousek z Parkerova mléka. Položí tlapku na jeho rameno a čeká, zdali dostane svůj malý příděl.

Millie se nenechá odtáhnout

Aaron pak Millie pohladí a ona mu položí tlapku na paži. Při každém pokusu o mírné odtažení se Millie ani na chvíli nenechá. Brání se, chce být s Parkerem co nejdéle, natáhne se k němu a chce, aby ji hladil, dokud společně neusnou. Millie na volání nereaguje, i když je čas jít spát. Za žádnou cenu se od Parkera nechce hnout. Aaron po chvíli své snažení vzdá, usměje se a dovolí Millie zůstat v postele.

Společné usínání

Aaron má pocit, jako kdyby uspával místo jednoho dítěte hned dvě. Po chvíli se vrátí a zjistí, že Millie i Parker usnuli ve sladkém objetí. Millie má tlapku kolem chlapcova těla a pohled na ně je skutečně rozkošný a velice uklidňující. Mezi Parkerem a Millie je silné pouto, které prostě nelze prolomit. Millie je plnohodnotným členem rodiny.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Apost.com