Týdenní horoskop od 28. listopadu do 4. prosince. Blíženci budou mít štěstí, Býci úspěch v lásce a Raci pracovní příležitosti

Tento týden od 28. listopadu do 4. prosince pro vás může být skvělým týdnem. Objevíte lásku, po které toužíte? Dostanete nabídku práce snů? Měli byste v těchto dnech věnovat více pozornosti svému zdraví? Spousta důležitých otázek, na které by každý člověk chtěl znát odpovědi. Zeptejte se hvězd, ty vám vždy poradí, ovšem pouze tehdy, pokud víte, jak jim věnovat pozornost.

Beran

Zřejmě budete muset rychle změnit a přizpůsobit své plány danému okamžiku. Bude to chtít rozhodnost, důslednost a klid ve všech situacích, které vás tento týden potkají.

Býk

Měli byste klást větší důraz na způsob, jakým mluvíte, jak si jdete za svými sny. Proto se musíte přizpůsobit nejen změnám, které vás tento týden čekají, ale také lidem a situacím. Vaše vztahy budou procházet velmi příznivým obdobím, v němž byste se ale měli starat především o své osobní blaho.

Blíženci

Tento týden můžete využít svých darů, kterými jsou soucit a vynalézavost k vyřešení všeho, co se vám postaví do cesty. Vaše výkony budou svižné a důmyslné, budete schopni přesně odhadnout úmysly ostatních. Pokud dotáhnete důležitou věc, budete mít štěstí na své straně.

Rak

Máte sílu a neuvěřitelnou vitalitu propagovat akce a projekty, které jste chtěli uskutečnit. Štěstí vás bude doprovázet a budete schopni pomoci mnoha lidem, kteří vás potřebují. Budete také držet krok se všemi důležitými záležitostmi.

Lev

Budete se cítit velmi silní a vitální, což vám pomůže zlepšit vaši náladu a vaše predispozice k lepším výkonům budou silnější než jindy. Užijte si tento čas a všechny akce, které můžete provést.

Panna

Budete se cítit velmi energičtí a dychtiví začít pracovat na nových projektech, snažit se uklidnit a dělat vše s velkou trpělivostí a klidem. Budete se cítit blíže svým cílům, protože váš způsob jednání bude beze spěchu. To vám poskytne úhel pohledu, který vám pomůže ve všech akcích, které podniknete.

Váhy

Využijte harmonického a produktivního období týkajícího se blízkých přátelství a organizace nových projektů. Aniž byste věděli, čím je to způsobeno, přijde k vám pomoc zvenčí, která vám pomůže pracovat na vašem osudu.

Štír

Buďte tento týden klidní, nikam nespěchejte. Možná přijde dokonalá láska, kterou hledáte. Bude vás provázet štěstí a pomůže vám dosáhnout nových plánů.

Střelec

Bude vás provázet pohoda a budete také schopní pomoci mnoha blízkým lidem. Budete se nacházet ve zvláštní fázi expanze a dobrodružství. Doprovázet svůj vlastní idealismus budete s citlivostí a pozitivním způsobem nahlížení na život, který vám pomůže ve všem, co děláte.

Kozoroh

Vaše sebereflexe a způsob, jak ze sebe umíte vydat to nejlepší, vám pomohou na všech frontách, které máte v tuto chvíli otevřené.

Vodnář

Je důležité, abyste byli trpěliví a velkorysí k ostatním lidem. Buďte na pozoru před jakýmkoli neočekávaným impulsem. Věci řešte s větším klidem.

Ryby

Využijte své citlivosti a velké kreativity k zahájení uměleckých projektů, vaše velká představivost vám v tom pomůže. Nezapomeňte, že vaše štědrost vůči ostatním, je sice krásná věc, ale také se potřebujete starat o své vlastní blaho.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Elespanol.com