Tyto sestry, dvojčata, jsou propojené skutečně na všech úrovních. Dokazuje to jejich porodní příběh

Annie a Joby Johnstonovi se již pět let marně pokoušeli o miminko. Takové příběhy jsou vždy srdcervoucí a je těžké je slyšet, ale ještě horší je prožívat je na vlastní kůži. Zkoušeli různé metody, včetně umělého oplodnění, ale vše bezúspěšně. Snažili se všemi možnými prostředky a nakonec se rozhodli pro náhradní mateřství. To spočívá v tom, že je jiná vybraná žena oplodněna pohlavními buňkami páru a donosí jim ve svém těle dítě, které oni poté přijmou.

Náhradní matka

Náhradní matka Chrissy byla oplodněna a brzy bylo šťastnému páru sděleno, že nečekají jen jedno, ale hned dvě děti. Krátce poté se ale dozvěděli zprávu, která je šokovala – nebyli jediní, kdo čeká dvojčátka.

Těhotenství na druhou

Zjistili, že také sestra Annie, přesněji její jednovaječné dvojče, očekává narození dvojčátek také. Bylo to neuvěřitelné, neboť její sestra se o miminko zatím nijak nesnažila, ale přesto otěhotněla – a rovnou s dvojčaty. Zdálo se to skoro až příliš, aby to byla obyčejná náhoda. Obě sestry spolu těhotenství velmi prožívaly, byť každá přeci jen trochu jinak. Annie nenosila svá dvojčátka ve svém těle, ale přesto mohla tyto mateřské pocity alespoň trochu prožívat prostřednictvím své sestry, dvojčete. A právě díky nim se cítila skutečně tak, jako by ona sama dvojčata odnosila.

Termíny porodu blízko sebe

Jejich silné sesterské pouto se během těhotenství ještě více prohloubilo. Asi proto není žádným překvapením, když brzy zjistily, že mají termíny porodu velmi blízko od sebe. Na konci devátého měsíce již obě nadšeně očekávaly porod.

Stalo se něco, co nikdo nepředpokládal

Annie sestra i náhradní matka Chrissy začaly mít porodní bolesti skoro v totožný moment a společně poté odjely do porodnice. Annie s oběma vše velmi intenzivně prožívala a po několika náročných hodinách na svět přišly čtyři zdravé děti – dvě holčičky a dva chlapečci. Sestry nyní spolu prožívají své mateřství a cítí silnější napojení než když dřív.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk