Umístěte 3 rozkrojené limetky na noční stolek a věřte tomu nebo ne, ale tento trik vám změní život!

Racionální mysl mnohdynerozumí některým rituálům, které jsou výzvou pro naši logiku. V tomto článku budeme mluvit o něčem, čemu ne všichni lidi uvěří, pozitivní a negativní energie. Pouze citrón, který neutralizuje negativní energii a  obnovuje přirozenou harmonii.

Citróny v sobě skrývají řadu výhod  nejen pro zdraví a krásu, ale také z hlediska energie.Tyto citrusové plody s nezaměnitelnou vůní budou vaši nepostradatelným spojencem v boji proti negativním energiím.

Existují různé způsoby, jak můžete využít jeho neutralizační sílu. Nejjednodušším způsobem je umístit 3 limetky na noční stolek. Limetky absorbují negativní energii a vy tak můžete v klidu spát s vědomím, že jste chráněni před negativními silami.

Jak na to?

Umístěte na noční stolek skleněnou nádobu nebo sklenici se 3 rozkrojenými limetky. Jakmile zežloutnou nebo zčernají, vyměňte je. Chcete-li vyčistit špatné vibrace, které jste během dne vstřebali, položte na desku limetky rozkrojené na 4 části do tvaru kříže.

Ráno se limetek nedotýkejte, vložte do plastového sáčku a vyhoďte do koše, tento proces zopakujte alespoň 3 dny v řadě a uvidíte, že se budete cítit lépe.

Pro lepší efekt si dejte ještě 3 limetky rozkrojené stejným způsobem do kabelky, aby vás udržovaly mimo dosah zlé energie i přes den.

zdroj: feelhealthylife.com