Úsměv jako hollywoodská celebrita? Zkuste bělení zubů, které funguje!

Dentální hygiena dnes není brána na lehkou váhu. Každý rozumný člověk se dobře stará o svůj chrup, aby si nepřivodil zbytečné problémy. V neposlední řadě zdravý chrup znamená také nádherný úsměv. Něco, po čem většina z nás touží. Říká se také, že zdraví vašeho chrupu napovídá mnohé o zdraví celého vašeho těla. Respektive o tom, jak se o sebe staráte. V neposlední řadě může být také zářivý úsměv prostředkem, kterým uděláte lepší dojem na pracovním pohovoru nebo na osobní schůzce. Pěkný úsměv je totiž odjakživa spojen s vyšší atraktivitou.

Jak na efektivní bělení zubů?

Na trhu existuje velké množství produktů, které slibují, že vám zajistí zářivý úsměv. Jejich účinnost je však různá, přičemž mnoho lidí má problémy s přecitlivělostí zubů po aplikaci takových přípravků. To je do značné míry dáno:

  • Dobou aplikace
  • Efektivitou

Většina produktů se musí aplikovat na poměrně dlouhou dobu a kůra je také dlouhá. To samozřejmě jde ruku v ruce s tím, že zuby jsou náchylnější k podráždění, čím déle musíte přípravek aplikovat, tím citlivější mohou být. Proto je důležité, aby byl přípravek především efektivní. Toho jste schopni dosáhnout, pokud si vyberete kvalitní bělící pásky, které přinášejí na trh dentální odborníci z USA. V zámoří je totiž bělení zubů naprosto běžnou záležitostí, zatímco do Evropy se dostalo až později. Proto také odborníci v zámoří mají s tímto způsobem péče o zuby větší zkušenosti. Dokáží přinést kratší dobu aplikace, a tedy efektivnější bělení.

Co nejkratší kůra pro šetrné bělení

Tato kombinace samozřejmě může vést k tomu, že vaše zuby nebudou při bělení tolik podrážděné. Může tak vyhovět rovněž lidem, kteří mají s přecitlivělostí na bělení zubů problémy. Většinou postačí pásky aplikovat na půlhodinu denně, přičemž průměrná délka kůry je asi 20 dní. Může být ale také kratší, závislosti na tom, s jak velkým zažloutnutím zubů bojujete.

Zdroj obrázku: Ovcharenko / Shutterstock.com