Usnadněte si stěhování pomocí praktických tipů. Vakuové pytle a velké nákupní tašky jsou základ

Můžete být ta nejorganizovanější osoba na světě, ale jakmile dojde na balení a stěhování, člověk má chuť zmizet a vrátit se, až bude vše hotové. Bohužel nic takového nelze a my si musíme celý proces protrpět sami. Ale i přesto si stěhování můžeme alespoň trochu usnadnit, a to pomocí následujících tipů, které lidé sdíleli na sociálních sítích a těší se největší oblibě.

Zabalte nádobí do kusů oblečení

Je zvykem balit nádobí a křehké předměty do novin, ale my pro vás máme lepší tip – oblečení. Svetry a ponožky nejenže ochrání vaše nádobí, ale také omezí spotřebu papíru.

Ušetřete místo pomocí vakuových pytlů

Prostor, to je to nejvzácnější, co při stěhování potřebujete. Co nejvíce věcí natlačit do dodávky, to je oč tu běží. Vakuové pytle vám v tom pomohou. Zmenší předměty před vašima očima téměř o polovinu.

Přilepte šroubky k nábytku

Než abyste se obávali toho, že ztratíte šroubky nebo jiný drobný materiál během stěhování, přilepte je k nábytku. Jinými slovy, rozeberete psací stůl, uložíte šroubky do sáčku a místo toho, abyste je uložili někam hluboko do krabice, přilepíte je k jedné části stolu.

Pevné přepravky zdarma z obchodů

Než abyste se trápili s lepenkou a kartonovými krabicemi, neváhejte zajít do obchodu a zeptat se na nějaké pevné nepotřebné přepravky, například od ovoce nebo zeleniny. Obchody se jich rády zbaví a vám pomohou.

Investujte do velkých nákupních tašek

Velké, pevné nákupní tašky už jsou téměř v každém větším obchodě s potravinami nebo nábytkem. Jsou naprosto ideální pro přepravu podivně tvarovaných předmětů nebo věcí, které potřebujete zabalit na poslední chvíli.

Jaké zkušenosti se stěhováním máte vy? Podělte se s námi v komentářích a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: mentalfloss.com