Už žádné trápení s ledvinovými kameny. Přírodní odvary je promění v hladký písek

Ledvinové kameny mučí nespočet lidí. Patříte-li do této skupiny a propadáte zoufalství, rádi bychom vám poradili přírodní metody, jak si ulevit. Pozor ale, než cokoli vyzkoušíte, poraďte se nejdříve se svým lékařem.

Kořeny petrželky

Od pradávna byly ledvinové kameny odstraňovány pomocí petrželového dresinku. Stačí, když smícháte lžičku kořene petrželky s 10 ml vroucí vody a necháte odstát přes noc (8-10 hodin). Třikrát denně užívejte polévkovou lžíci půl hodiny před jídlem.

Olšová kůra

Do šálku s vodou přidejte 200 g olšové kůry a 250 g medu. Promíchejte, převařte a přidejte trochu sody. Po každém jídle si vezměte 1 polévkovou lžíci sirupu.

Kořeny slunečnice

Odvar z kořene slunečnice promění ledvinové kameny v písek který se bezbolestně vyplaví při močení. Vložte do hrnce šálek drcených slunečnicových kořenů a zalijte 3 litry vody. Vařte 5 minut, zceďte, rozdělte na 3 stejné porce a uložte do lednice. Pijte 1 litr denně. Druhou várku vařte 10 minut a třetí 15 minut.

Mrkvový dresink

Smíchejte 3 polévkové lžíce nadrcené mrkve se 3 šálky vroucí vody. Připravte si směs večer a druhý den ráno konzumujte. Léčba by měla trvat alespoň 1 měsíc.

Odvar z brambor

Před každým jídlem je dobré vypít 0,25 – 0,5 šálku vařených brambor.

Citrónová šťáva

Doporučuje se pít sklenici čerstvé vymačkané citrónové šťávy zředěné vodou nebo směs šťáv z citrónu, mrkve, červené řepy a okurky. Pijte po dobu 2 – 4 týdnů 3 – 4krát denně.

Jak se vám dnešní článek líbil? Pokud ano, neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.