V den výročí objevila u manžela v autě krátký vzkaz. Po jeho přečtení ho okamžitě vyhodila z domu. On se však zoufale brání

Rozzuřená žena se rozhodla opustit svého manžela už rok po svatbě. V den výročí objevila u muže v autě krátký vzkaz. Právě tato zpráva byla přímou příčinou ženské reakce. Rozrušený manžel se snaží nedorozumění odčinit.

Zoufalý muž pátrá po viníkovi

Zoufalý muž zveřejnil na Facebooku poznámku, která zničila jeho manželství. Rozhodl se najít autora zprávy a požádat ho, aby nedorozumění vysvětlil jeho ženě. Zuřivá manželka po přečtení vzkazu vyhodila svého partnera z domu a nedovolila mu ani slovo vysvětlení.

Usvědčení z nevěry

Za předním sklem v autě svého partnera našla krátký vzkaz. Po přečtení záhadně podepsané zprávy si byla jistá, že právě přistihla svého manžela při činu. Žena bez váhání předpokládala, že muž je vinen z nevěry. Aniž by čekala na vysvětlení, nešťastníka sbalila a vyhodila z domu.

“Tomu, kdo mi včera odpoledne u myčky nechal tento vzkaz na autě. Doufám, že pro mě máš postel. Bylo to naše první výročí svatby,” napsal muž pod svůj příspěvek na sociálních sítích. Přiznal, že celý incident bylo jedno velké nedorozumění a nedá pokoj, dokud se nevysvětlí. Proto dostal nápad sdílet fotografii s poznámkou na sociálních sítích.

Nešťastná zpráva

“Nemohl/a jsem tě vidět. Doufám, že jste měli dobrý den. Museli jsme se vrátit, děti skončily. Zavolám ti zítra. C.,” tak zněla ona nešťastná zpráva. Mužovo jednání na Facebooku naštěstí poměrně rychle přineslo pozitivní výsledek. Poté, co se rozšířil po sociálních sítích, mu napsal anonymní autor nešťastné zprávy.

“Moje žena, já a autor vzkazu jsme si promluvili a vše bylo vyjasněno. Došlo k chybě aut. Děkujeme za veškerou vaši pomoc a podporu,” napsal neznámý muž na sociální sítě. Nakonec se vše vysvětlilo a mladý pár mohl v klidu slavit své první výročí svatby.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: The Sun