Proměna ženy, která byla kvůli svému vzhledu celý život šikanovaná

Kiana je naprosto normální žena, stejná jako kdokoliv jiný. Ovšem až na jednu věc – narodila se s jedním z nejvzácnějších mateřských znamének, známým jako skvrna portského vína. Táhne se od jedné strany tváře k druhé přes krk až k hrudníku. Jak možná správně tušíte, v dětství si zažila určitou dávku posměchu.

Snášela řadu ponižujících přezdívek a dokonce byla označována jako „jedlík fialových lidí“. Kiana od té doby prošla několika operacemi v naději, že se velikost jejího mateřského znaménka zmenší. Podstoupila také laserovou léčbu. Operace výrazně pomohly, protože už na svém obličeji nemusí nosit tak veliký kus masa, na který byla doposud zvyklá.

Transformace je jistě pozoruhodná. Kiana byla kdysi dokonce schopná cítit krev, která proudila skrze nevzhledné znaménko, po operacích problém zmizel. A jaká je vůbec příčina takového problému? Skvrna portského vína je způsobena vnějším nekontrolovaným růstem krevních cév. Nikdy zcela nezmizí a člověku nezbývá nic jiného, než jej přijmout jako součást svého těla. Kiana je naštěstí velmi silná a nedovolí mateřskému znaménku, aby jí bránilo žít život tak, jak si přeje.

Od dětství ušla již dlouhou cestu a moc dobře si uvědomuje, že ji ostatní lidé pozorují, ale v její mysli je to jejich problém, ne její.

Není si jistá, co přinese budoucnost, ale s tak otevřenou myslí, jakou má Kiana, vypadají příští léta celkem jasně. Samozřejmě přiznává, že nikdy nebude spokojená se svým vzhledem, ale navzdory všemu, co ve svém životě už stačila prožít, bude i nadále usilovat o splnění všech svých cílů a snů. Dosáhla už velkého úspěchu, ale my jsme si jisti, že to nejlepší ji teprve čeká.

Jak se vám dnešní příběh líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com