Štěně bylo jiné než jeho sourozenci, tak se ho jeho majitel rozhodl zanechat svému osudu. Když veterinář zjistil pravý důvod jeho odložení, zlomilo mu to srdce!

Domácí mazlíček je radost a především zodpovědnost. Je schopný vám poskytnout bezpodmínečnou lásku a na oplátku žádá lásku a péči, což není zrovna moc, co říkáte? Většině z nás přijde nemyslitelné, že by někdo vůbec mohl vzít roztomilé štěňátko a odložit jej v parku. Ale to je přesně to, co se stalo Peteymu, jednomu z nejkrásnějších štěňat, které jste kdy mohli vidět.

Petey byl zanechám v parku svému osudu, a to pouze proto, že nebyl jako ostatní štěňátka. Odloženého pejska poté objevila žena, která pravidelně chodila parkem vyzvedávat své dítě ze školy. Obávala se, že je ve špatném stavu, protože byl evidentně hladový, vyčerpaný a měl velmi nízkou tělesnou teplotu. Žena pohotově zareagovala a odvezla ho k nejbližšímu veterináři. Tehdy si lékaři všimli, že s Peteym je ještě něco v nepořádku.

Vykazoval příznaky cerebrální hypoplazie – nemotornost a houpání hlavy. Bylo jasné, že potřebuje lékařskou pomoc, což bylo především úkolem jeho předchozího majitele, který si zřejmě s takovou zodpovědností nevěděl rady. Naštěstí jeho nová pěstounská maminka ano. Jinými slovy, kromě hrozivého zdravotního problému, je Petey normální štěně, které miluje lidi, život a také to, být štěnětem. Postupem času se naučil sám jíst a dokonce také běhat. A nakonec našel svůj nový a milující domov, kde se mu dostává veškeré péče a pozornosti, kterou si zaslouží.

Nikdy neopouštějte svá zvířata, zvláště potřebují-li vaši pomoc. Pokud souhlasíte, sdílejte článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org