Vánoční zázrak: Tato žena po deseti synech porodila svou první dceru

Alexis Brett na Štědrý den minulého roku pojala podezření, že je opět těhotná. Zde je slovo “opět” skutečně důležité, protože s manželem Davidem mají doma už deset chlapců. Nenechali nic náhodě a tentokrát se rozhodli pro zjištění pohlaví dítěte. A čekalo je veliké překvapení!

Po deseti chlapcích konečně holčička

Rodiče byli tak nervózní, když došlo na otevírání obálky s výsledky, že to za ně musel učinit jejich syn Harrison. Všichni byli šokováni, když se dozvěděli, že tentokrát budou muset nakupovat oblečky v růžové. Alexis stále nemohla uvěřit svým očím, myslela si, že se stal nějakým omyl. Vždyť porodila už deset chlapců!

Mezi nejstarším synem a dcerou je rozdíl 16 let

Dcera pojmenovaná Cameron byla o 16 let mladší než její nejstarší bratr Cambell, jemuž bylo 17 let, když se Cameron narodila. Alexis nyní uvedla, že už žádné další dítě nebude, miluje svou rodinu tak, jak je. 

Ze zlobivých čertíků andílci

Oba rodiče si dělali ze svých synů legraci, protože si všimli, že se všichni začali kolem své sestřičky chovat mnohem lépe než doposud. Jsou tiší, aby ji neprobudili, chtějí pomáhat s krmením a miminko si dokonce i chovat. A nutno podotknout, že přesto, že se rodiče nepokoušeli o další dítě jen proto, aby měli konečně holčičku, maminka Alexis si tentokrát nakupování růžových šatiček skutečně užívala a cítí, že její rodina je nyní kompletní. 

Co říkáte na tuto netradiční rodinu? Také vás vzala u srdce jako nás? Pokud ano, neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: healthyfoodhouse.com