Ve škole se jejímu vzhledu smáli. Dnes je z ní žádáná modelka, po které touží každý muž na planetě

Celine Centino je 25letá žena, která pochází ze Švýcarska. Ve škole patřila spíše ke stydlivějším jedincům. Neměla totiž příliš velké sebevědomí. Mohl za to její vzhled, za který se jí většina spolužáků smála. Nosila rovnátka a chlapci o ni nejevili žádný zájem. Když vyrostla, řekla si, že se změní za každou cenu.

Úspory padly na plastické operace

Když se její fotky dostaly na internet, každý se nad nimi pozastavil. Jejím snem bylo být spokojená sama se sebou, což nedokázala, dokud měla v paměti urážky svých spolužáků ze školy. Pustila se proto do práce. Vše, co dokázala našetřit, investovala do svého vzhledu. Všechny úspory padly na plastické operace.

Musela čekat několik let

Uplynulo několik let, než mohla díky úsporám podstoupit plastickou operaci, která měla změnit nejen její vzhled, ale i život. Její ňadra se třikrát zvětšila, kromě toho si nechala vylepšit nos, lícní kosti a pozadí. Celkem utratila kolem 1 000 000 Kč. Nyní o sobě může říct, že je skutečně šťastná žena.

„Nikdy předtím jsem ze sebe neměla tak dobrý pocit. Byla jsem smutná holka a měla jsem spoustu komplexů. Teď už je nemám. Změnila jsem vše, co jsem na sobě nikdy nepřijala. Teď žiji tak, jak jsem vždycky chtěla. To ze mě dělá silného člověka. Už mi nikdy nikdo neublíží,“ říká Celine.

Stala se z ní slavná modelka

Dívka je nyní slavnou modelkou a má spoustu fanoušků na sociálních sítích, zejména na Instagramu. Zatímco mnoho lidí nesouhlasí s její proměnou, věří, že znetvořila své tělo, ona je k takovým komentářům hluchá. Užila si už dost za svých školních let a nyní si nikým nenechá zkazit svou radost.

Úvodní obrázek: S vědomím Celine Centino, Zdroj: Peopleenespanol.com