Činnosti, jaké dělají manželé v posteli kromě sexuálních hrátek. Intimita neznamená pouze pohlavní styk

Většina lidí, především ta, která nežije v páru, předpokládá, že manželé nebo jedinci v dlouhodobém vztahu v ložnici nedělají nic jiného, než že prozkoumávají svou fyzickou intimitu. I když to může být pravda, není tomu tak vždy. Vzhledem k tomu, že manželství je skutečným partnerstvím, mají páry celou řadu věcí, některé jsou všední a jiné vzrušující, které řeší právě v posteli. Zatímco intimita je v manželství důležitá, existují i ​​jiné aktivity, kterým se páry v posteli věnují a které je sbližují.

Řešení neshod

I když je postel vaším bezpečným prostorem, často se zde řeší neshody vzniklé během dne. Obvykle se jedná o spory v domácnosti, například když jeden z partnerů musí nést větší břemeno než druhý, pokud jde o domácí práce, výchovu dětí atd. Nebo možná je čas pošťouchnout manžela, aby konečně přivrtal tu novou poličku.

Odpočinek při hraní her

Ložnice se stává místem, kde si opravdu odpočinete nejen tím, že prožijete vášnivé chvíle, ale také společným hraním her. Může to být cokoli od videoher pro více hráčů po deskové hry nebo karty. Udržují vztah veselý a bez napětí. Po dlouhém náročném dni je někdy dobré projevit v sobě zase kousek dítěte a prostě si jen hrát a vypnout.

Vzájemné masírování

Masáž je další formou intimity, která se často zvrhává v sexuální hrátky, ale  manželé se mohou skutečně jen vzájemně masírovat, aby se ten druhý cítil uvolněně, příjemně a připravil se na dobrý spánek.

Diskuse o tajných fantaziích

Páry si často povídají o kreativních způsobech, jak se navzájem potěšit v posteli. Ne vždy se jedná o předehru k milování, protože někdy jste unavení z práce a prostě jen máte chuť diskutovat o svých tajných fantaziích, které hodláte realizovat v budoucnu.

Rekapitulace celého dne

Když se manželé na konci celého dne sejdou v posteli, často rekapitulují, co si jim během dne stalo, co řešili, co je potěšilo atd. Zároveň se zajímají i o svou druhou polovičku. Postel je skvělé místo, kde můžete vyjádřit svou podporu a dokonce společně probrat i důležité věci. Není také neobvyklé, že páry mluví o výdajích a hledají příležitosti, jak zvýšit příjem rodiny, když jsou spolu v posteli.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Verywellmind.com